Stredná škola v zahraničí

KAPACITY OBSADENÉ – Pre nástupy v školskom roku od septembra 2020 je kapacita už obsadená. V prípade záujmu o spoluprácu v ďalšom školskom roku (nástup september 2021) nás, prosím, kontaktujte neskôr.

Štúdium na strednej škole v zahraničí je podľa mnohých našich klientov jedinečná príležitosť na veľké zážitky, spoznanie novej krajiny, kultúry, nového školského systému a často úplne odlišného a zaujímavejšieho prístupu k vzdelaniu. Študenti študujú na stredných školách spolu s domácimi študentami, učia sa plnohodnotne v cudzom jazyku, venujú sa všetkým vzrušujúcim školským aktivitám a krúžkom, ktoré stredoškolský systém v zahraničí ponúka a získavajú neoceniteľné skúsenosti a kontakty. Je to zároveň veľká investícia do budúcnosti mladého človeka.

Stredoškolský program sprostredkúvame od roku 1998 a aj vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam prinášame mladým ľuďom nielen tento výhodný program, ale aj podporu pri rozhodovaní pred vycestovaním a následne počas celého pobytu v zahraničí.

KATALÓG STREDNÁ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ NA STIAHNUTIE  CENNÍK STREDOŠKOLSKÝCH POBYTOV V ZAHRANIČÍPre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky

Bratislava: Soňa Gschwendt, usa@coolagent.sk
Košice: kosice@coolagent.sk

Alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

Pre nezáväznú registráciu kliknite prosím SEM.

Keep smiling & keep COOL! We also do!

 

COOLAGENT – Vaša agentúra pre Váš pobyt v zahraničí