Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Kariéra

Chceš sa aj Ty stať členom nášho tímu? Máš vlastnú skúsenosť zo zahraničia alebo v zahraničí žiješ? Ozvi sa nám a môžeme prebrať, či by sa pre Teba nejaká pozícia našla 🙂 Ponúkame väčšinou prácu na DPP alebo živnostenský list, práca je flexibilná a môže byť aj z domu. Naberáme posily na sezónu, na realizáciu prednášok na školách atď. Mal/a by si mať priateľskú povahu, príjemné vystupovanie, chuť motivovať ostatných k vycestovaniu do zahraničia a byť kreatívni. Svoj CV pošli na e-mail jarka@coolagent.cz. Budeme sa tešiť! 🙂

Odporúčajte pobyty s COOLAGENTom priateľom a získajte odmeny!

Novinka – program ambasádorov pre COOLAGENT! Dúfame, že ste boli so svojím pobytom spokojní, zažili ste veľa skvelých a nezabudnuteľných zážitkov a pobyt v zahraničí vám priniesol veľa nových a cenných skúseností… Tak prečo sa o ne nepodeliť a neodporučiť tento pobyt svojim priateľom :)Teraz môžete získať odmenu za každé odporúčanie… a to je COOL!

Z čoho sa skladá? 1. ponuka sa vzťahuje na klientov, ktorí vycestovali s COOLAGENT alebo aj na tých, ktorí nevycestovali, majú viac sledovateľov na sociálnych sieťach – a malo by pre nich zmysel propagovať našu agentúru a tento typ pobytov. Máte úspešný IG alebo Tiktok profil a chceli by ste v tomto smere spolupracovať s COOLAGENT?

2. máte vo svojom okolí niekoho, kto uvažuje o pobyte v zahraničí? Povedzte mu/jej o svojich skúsenostiach a odporučte mu/jej, aby sa prihlásil/prihlásila na niektorý z programov, ktoré COOLAGENT ponúka. Za každého priateľa, ktorého odporučíte a ktorý ešte nevycestoval s COOLAGENT, získate finančný bonus!

3. radi prezentujete a nerobí vám problém hovoriť pred väčším počtom ľudí? Chceli by ste sa podeliť o svoje skúsenosti v rámci prednášky na strednej alebo vysokej škole? Alebo chcete pravidelne aktualizovať letáky na svojej škole/vysokej škole?

SKVELÉ ! Pošli mail na jarka@coolagent.cz a spoločne sa dohodneme na individuálnych podmienkach spolupráce a výške tvojej odmeny 🙂

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 26 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?