USA

­čç║­čçŞ Stredn├í ┼íkola v USA ­čç║­čçŞ

Program pon├║ka mo┼żnos┼ą vycestova┼ą do Spojen├Żch ┼ít├ítov, ┼żi┼ą v hostite─żskej rodine, z├şska┼ą nov├Żch priate─żov a ┼ítudova┼ą na americkej strednej ┼íkole!

Nezabudnute─żn├Ż ┼íkolsk├Ż rok/polrok! ­čĄę

Program samozrejme pon├║ka i doh─żad z├ístupcu americkej organiz├ície po─Źas pobytu, v├şzov├ę formul├íre potrebn├ę k z├şskaniu v├şz kult├║rnych v├Żmen J-1, ┼ítudentsk├║ pr├şru─Źku, certifik├ít o absolvovan├ş programu po jeho ├║spe┼ínom zakon─Źen├ş a samozrejme i 24- hodinov├║ help-linku.

Po─Źas ┼íkolsk├ęho roka ­čĹęÔÇŹ­čÄô

┼átudenti chodia na typick├║ americk├║ stredn├║ ┼íkolu, kde si okrem povinn├Żch predmetov (anglick├ęho jazyka, americkej hist├│rie a US government) m├┤┼żu vybra┼ą ┼ít├║dium mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch predmetov, od slobodn├Żch umen├ş po pokro─Źil├ę vedn├ę obory. Po vyu─Źovan├ş pon├║kaj├║ tieto ┼íkoly taktie┼ż ve─ża aktiv├şt a v├Żborn├ę mo┼żnosti ich realiz├ície ÔÇô r├┤zne ┼íporty, ┼ítudentsk├ę hnutie, kult├║rne akcie, at─Ć.

Hostite─żsk├ę rodiny s├║ vyberan├ę ve─żmi starostlivo ­čĹĘÔÇŹ­čĹęÔÇŹ­čĹž

┼átudent m├í mo┼żnos┼ą sta┼ą sa ─Źlenom americkej rodiny a  podie─ża┼ą sa na v├Ą─Ź┼íine rodinn├Żch aktiv├şt. Rodiny sa do programu hl├ísia dobrovo─żne, preto┼że maj├║ z├íujem spozna┼ą nov├Żch ─żud├ş a ich kult├║ru. To umo┼ż┼łuje obom stran├ím rozv├şja┼ą toleranciu a porozumenie.

 

 

 

V pr├şpade ot├ízok kontaktuj koordin├ítorku programu, ktor├í program sama absolvovala ­čÖé
Tel: 00421 908 724 368, email: coolagent@coolagent.sk