Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Kontakt

Sme tu iba pre vás.

Snažíme sa, aby ste všetky dôležité informácie našli tu na webe, ale ak máte na srdci akúkoľvek otázku, pochybnosť alebo len potrebujete dobrú radu, neváhajte nás kontaktovať.

Radi vám odpovieme a predovšetkým pomôžeme 🙂

Momentálne pracujeme prevažne online. Pokiaľ máte záujem o osobnú schôdzku v Brne, dohodnite si prosím termín vopred, budeme sa tešiť!

Pri programe Au Pair USA a Camp Amerika organizujeme orientačné stretnutia v týchto mestách:

 

Camp Amerika: Brno, Praha, Ostrava a Bratislava
Au Pair USA ČR: Praha, Brno, Plzeň, Valašské Meziříčí, Hradec Králové

Au Pair USA SK: Bratislava a Trenčín
Au Pair USA UK: Londýn

Spoznajte náš tím

Sme partia, ktorá nadovšetko miluje 2 veci – cestovanie a spokojných klientov, ktorým k dobrodružstvu a nevšedným zážitkom rada pomáha.

Napíšte nám

Prezraďte nám svoje meno, telefónne číslo a e-mailovú adresu a napíšte nám, čo hľadáte alebo čo by ste potrebovali. My vám do 24 hodín odpovieme 🙂

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?