Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

🇦🇺Štúdium a práca v Austrálii🇦🇺

Ako najlepšie spoznať Austráliu?

No predsa choďte tam študovať alebo pracovať!

Austrália je symbolom exotiky, ktorá láka nielen cestovateľov, ale aj študentov. Nájdete tu nekonečné pláže, buš, púšť, ale aj veľké metropoly. Kde inde môžete počas obedňajšej prestávky surfovať, grilovať s priateľmi alebo pohladkať klokana? S programom Štúdium a práca v Austrálii to všetko môžete zažiť!

Výhody štúdia a práce v Austrálii

Získate skvelú angličtinu a skúsenosti

Zarábate peniaze – min. 25 AUD/hod.

Spoznáte očarujúcu Austráliu a nájdete si nových priateľov

Vyštudujete v zahraničí a získate skvelú prácu na trhu práce

Štúdium s pracovným povolením

Počas pobytu v Austrálii je možné vycestovať na turistické alebo študentské víza. Ak máte záujem zároveň pracovať, musíte požiadať o študentské vízum. Základnou požiadavkou je štúdium na plný úväzok v rozsahu najmenej 25 hodín/týždeň, pričom je možné pracovať na čiastočný úväzok, 20 hodín/týždeň (alebo 40 hodín/2 týždne).

V rámci štúdia ponúkame kurzy anglického jazyka alebo rôzne odborné kurzy, ako napríklad manažment, cestovný ruch, obchod, IT, atď. Záleží na tom, čo si vyberiete.

Minimálna dĺžka pobytu pri žiadosti o študentské víza je 3 mesiace. Je tiež možné kombinovať rôzne kurzy s tým, že medzi jednotlivými kurzami máte nárok na mesiac prázdnin, počas ktorého môžete pracovať na plný úväzok. Vo väčšine prípadov odporúčame, aby ste sa počas prvých 2-3 mesiacov zapísali do kurzu anglického jazyka a potom sa pripravovali na získanie certifikátu Cambridge. Keď sa v angličtine zdokonalíte a budete chcieť v Austrálii aj naďalej zostať, odporúčame študovať odborné kurzy.

Podmienky programu:

Vek: min. 18 rokov
Úroveň angličtiny: min. stredne pokročilý
Dĺžka pobytu: min. 3 mesiace
Motivácia: máte chuť študovať a pracovať v Austrálii, spoznať nové miesta a priateľov

Kde môžeš študovať – lokality:

Vybrať si môžete medzi: Sydney, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Perth, Adelaide alebo Cairns

VIAC INFORMÁCIÍ O LOKALITÁCH

V Sydney máme partnerskú agentúru s česky a slovensky hovoriacimi zamestnancami, ktorí Vám radi pomôžu s príchodom, predĺžením pobytu a samozrejme aj s ďalšími otázkami :-). Takže sa nemusíte ničoho obávať!

VÝBER ŠKÔL

VIAC INFORMÁCIÍ O ŠTÚDIU

VIAC INFORMÁCIÍ O PRÁCI A PRACOVNÝCH POVOLENIACH

ŽIVOTNÉ NÁKLADY V AUSTRÁLII

Pre Čechov a Slovákov ponúkame veľmi výhodné ceny, ktoré sú na väčšine škôl nižšie, ako keby ste sa prihlásili priamo na školu v Austrálii. Nie preto, že by to znamenalo nižšiu kvalitu. Ale preto, že sa snažíme ponúkať kvalitné programy za rozumné ceny.

V skutočnosti udržiavame naše náklady na nízkej úrovni vďaka dlhoročným skúsenostiam a každý deň robíme všetko preto, aby sme pre našich študentov získali lepšiu ponuku. Ženie nás túžba byť najlepšou agentúrou, ktorú si okamžite zamilujete a budete sa k nej vracať. 🙂

Takto hovoria o práci v zahraničí naši klienti

Chceš pracovať v Austrálii?
Tak neváhaj a kontaktuj ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 – 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 – 17h

Odpovieme do 24 hodín

newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?