Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Kurzy angličtiny London - Wimbledon

🇬🇧 Kurzy angličtiny v Londýne – Wimbledon 🇬🇧 Študujte v exkluzívnej londýnskej štvrti, len 20 minút od centra mesta Zažite atmosféru svetového tenisového centra…

Nezáväzný dopyt
Kurzy angličtiny London - Wimbledon

🇬🇧 Kurzy angličtiny v Londýne – Wimbledon 🇬🇧

Študujte v exkluzívnej londýnskej štvrti, len 20 minút od centra mesta
Zažite atmosféru svetového tenisového centra…

Lokalita

Wimbledon je atraktívna, exkluzívna štvrť v juhozápadnej časti Londýna, známa na celom svete hlavne svojími tenisovými kurtami. Do centra Londýna sa dostanete rýchle už za 25 minút. Wimbledon sa stal vyhľadávanou lokalitou, ktorá poskytuje komfort veľkomesta i pohodu a zeleň príjemného a bezpečného londýnskeho predmestia. Nájdete tu širokú škálu elegantných reštaurácií, kvalitných obchodov, barov, ktoré sú chic a vyhovujú sofistikovanému vkusu obyvateľov i návštevníkov.

CES Aerial view of the patio (Large) CES London eye We are in CES Wimbledon

Škola

Škola, patriaca do lokálnej siete škôl CES, je lokalizovaná v modernej budove v srdci Wimbledonu, len 5 minút od stanice londýnskeho metra. Vedľa školy sa nachádzejú dve divadlá a kino, v blízkosti sú i shopping centra, veľký výber barov, reštaurácií a pubov. Triedy sú svetlé a vzdušné, vľmi dobre vybavené vrátane audiovizuálnej techniky. Celá budova je nefajčiarska.

London_Wimbledon2    

Kde školu nájdete:

Ubytovanie

Ubytovanie (Nedeľa-Sobota)

Ceník ubytování - CES Wimbledon

Ceny v GBP za týden a osobu + Poplatek za nalezení ubytování: 75 GBP2024
Hostitelská rodina - polopenze (2-lůžko)220
Hostitelská rodina - polopenze (1-lůžko)260
Hostitelská rodina PREMIUM - polopenze (2-lůžko)260
Hostitelská rodina PREMIUM - polopenze (1-lůžko)320
Příplatek - letní sezóna (červenec, srpen)35
Možnosť ubytovania v Rezidencii – pre viac informácií kontaktujte našu koordinátorku.

 • Furzedown Student Village and Cedar Hall Tooting
 • Britannia Southbank Southwark

Cena

Ceník - Kurz angličtiny - London-Wimbledon

Ceny v GBP + Zápisné: 75 GBP2-4 týdny5-11 týdnů12-23 týdnů24-35 týdnů36+ týdnů
Standard Course
20 lekcí týdně / max. 14 studentů ve třídě
208/týden200/týden192/týden164,50/týden157,50/týden
Intensive Course
30 lekcí týden / max. 14 studentů ve třídě
296/týden280/týden276/týden234,50/týden227,50/týden
Combination course
20 lekcí týden / max. 14 studentů ve třídě + 5 hodin One to One
530/týden520/týden510/týden510/týden510/týden
Standard course + Business English course
30 lekcí týden / max. 14 studentů ve třídě / Dostupné pouze v červenci a srpnu
370/týden350/týden345/týden335/týden325/týden
 Ďalšie možné kurzy: Long Term/Multi Destination Course Ireland and UK, University Pathway programme, IELTS, Cambridge, English and Culture 50+ program, Teacher Training Courses, CELTA, One-to-One Lessons. Pre konkrétne kalkulácie kontaktujte naše koordinátorky. Možné pobyty i na dlhšie obdobie Výsledná cena sa vypočíta aktuálnym kurzom v deň uzavrenia zmluvy.

Cena zahŕňa: 

 • zápisné
 • kurz podľa výberu
 • ubytovanie podľa výberu
 • strava podľa výberu
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • informačný balíček

Študijné materiály sú nutné uhradiť na mieste.

   

Typ

Všeobecný kurz

Všeobecný kurz angličtiny denne pondelok až piatok od 9,30 do 13,00, takže študenti majú poobede dostatok času na spoznávanie Wimbledonu i celého Londýna. Kurz sa orientuje na rozvoj gramatickej i lexikálnej znalosti jazyka a zahŕňa sekciu o britskej kultúre

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 20 lekcií týždenne, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: základná až pokročilá

Intenzívny kurz

Veľmi intenzívny kurz zameraný na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta, zahŕňa i sekciu Business English, Anglická literatúra a Britská kultúra, denne od pondelka do piatku od 9,30 do 13,00 + od 14,00 do 16,30 v utorok a štvrtok.

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 30 lekcií týždenne, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: od základnej až po pokročilú

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinácia všeobecného kurzu v skupine spolu s individuálnymi lekciami one-to-one, zameraný na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta, plus individuálne potreby na samostatných lekciách.

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 25 lekcií týždenne = 20 lekcií Standard course + 5 lekcií one-to-one, 1 lekcia má 45 minút
 • úroveň: od základnej až po pokročilú

Standard course + Business English course

Kombinácia všeobecného kurzu spolu s Business English v skupine,  intenzívny kurz zameraný na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta. Denne od pondelka do piatku od 9,30 do 13,00 General English + v čase od 14,00 do 16,30 Business English v utorok a štvrtok.

 •  začiatok: počas júla a augusta
 •  dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 •  počet lekcií: 30 lekcií týždenne, 1 lekcia má 45 minút
 •  úroveň: od základnej až po pokročilú

 

Často se nás ptáte

Ako poznám svoju jazykovú úroveň?

Po príchode do školy budú študenti rozradení podľa jazykovej úrovne na základe úvodného testu – budete teda študovať so študentmi s podobnou znalosťou jazyka. Veľké množstvo škôl posielam rozraďovací test online už pred odchodom do zahraničia.

Ako prebieha prvý deň kurzu?

V prípade, že v pondelok nie je štátny sviatok, kurz začína vždy v pondelok. Po príchode do školy prebehne rozradenie do skupín. Väčšina škôl posiela test z daného jazyka ešte pred kurzom, aby už dopredu vedeli približnú úroveň daného cudzieho jazyka. Prvý deň školy potom už len dochádza ku konečnému rozradeniu a prebiehajú väčšinou už prvé lekcie.

Rozradenie do skupín – je možné požiadať o zmenu skupiny?

Áno, je to možné. Záleží na jazykovej škole, či má miesto v ďalších skupinách. Pri posudzovaní, či študent môže vymeniť skupiny, je dôležité aj stanovisko vyučujúceho, ktorý posúdi, či študent zvládne skupinu s vyššou úrovňou. Je možný aj posun do nižšej úrovne.

Môžu sa juniori mimo školy alebo ubytovania pohybovať samostatne?

Niektoré školy to povoľujú pre študentov starších ako 16 rokov. V prípade ubytovania u hostiteľskej rodiny sa študenti dopravujú do školy a zo školy sami.

Sú pobyty pre juniorov bezpečné?

 Pri kurzoch pre juniorov škola zaisťuje dohľad koordinátorov/team leaderov, ktorí sa starajú o študentov v ich voľnom čase. Koordinátori majú na starosť svoju skupinu študentov, plánujú pre nich aktivity, dohliadajú na dodržiavanie večierky, pomáhajú im s adaptáciou na nové prostredie, atď. Ďalej každá škola má svoje pravidlá, ktoré študentom predstavia počas prvého dňa kurzu.

Niektoré školy povolia študentom (nad 16 rokov) opustiť areál školy alebo ubytovanie v menšej skupine s ďalšími študentmi. Možnosti voľného pohybu je vždy možné overiť s koordinátormi školy.

Od koľkých rokov je možné na kurzy cestovať?

Kurzy pre dospelých sú od 16 rokov, kurzy pre juniorov sú od 10 rokov. V ponuke máme aj kurzy pre rodičov s deťmi, kedy je veková hranica od 6 rokov.

Sú v ponuke aj kurzy pre starších? Napr. 30+ alebo 50+ ?

Pre tých z vás, ktorí sú vo veku 30+, 40+, 50+ a nechcú byť v triede so žiakmi 16-30 rokov, je možné nájsť kurz špeciálne určený pre študentov starších ako 30 alebo 40 rokov.

Ponúkate aj kurzy, ktoré sú dotované z erasmus fondov?

Áno, časť partnerských jazykových škôl ponúka kurzy dotované z Erasmus + programu.

Aké typy jazykových kurzov si môžem vybrať?

Ponuka kurzov je široká, každá škola ponúka niekoľko typov. Medzi najčastejšie typy kurzov patrí všeobecný kurz, intenzívny kurz, business kurz, príprava na medzinárodné skúšky, kurz angličtiny zameraný na pedagogický personál škôl, kombinovaný kurz a súkromné ​​lekcie. Všeobecný kurz sa zameriava na všetky aspekty cudzieho jazyka – slovná zásoba, gramatika, písanie, počúvanie. Intenzívny kurz sa skladá zo všeobecného kurzu + niekoľkých lekcií zameraných viac na komunikáciu a počúvanie.

Pomáhate s vybavením víz?

Áno. Jazyková škola zasiela potvrdenie o akceptácii do kurzu a COOLAGENT pomáha s vyplnením a ďalšími krokmi na získanie víz.

Au Pair – superhrdin(k)a pre rodiny s deťmi

Snaď každý Slovák alebo Slovenka pozná vo svojom okolí niekoho, kto bol na Au Pair, teda na kultúrne výmennom pobyte, kde sa stáva členom či členkou hostiteľskej rodiny. Ide o elegantnú a veľmi obľúbenú možnosť mladých ľudí, ako s trochou nadsázky skompletovať hattrick – vyraziť do zahraničia, spoznať nových priateľov na celý život a ešte si pri tom zarobiť. …

13 júna, 2024 | Uncategorized, Zaujímavosti

8 tipov, vďaka ktorým sa z Teba stane cestovateľský majster

Vďaka obsahu našich obľúbených travel influencerůov sa cestovanie zdá byť ako super dobrodružstvo plné nových zážitkov, priateľov a zaujímavých miest spoločne s obrovskou porciou osobného rastu. Lenže bez pozlátka sociálnych sieti k cestovaniu patria i tie o niečo menej príjemné veci (to je dobre!) a občas tak človek narazí na situácie, pri ktorých mu hlavou takmer nonstop prelietavajú myšlienky typu “Že…

11 januára, 2024 | Kemp Amerika

WEBinár s Magdou – choď na Kemp Amerika!

Chceš zistiť, čo je to Kemp Amerika? Láka Ťa spoznať USA? Nevieš, čo od programu čakať? Pripoj sa na náš webinár s Magdom dňa 16.1.2024 o 18. hodine, kde sa dozvieš všetko, čo potrebuješ vedieť o tomto skvelom programe! Webinárom Ťa prevedie naša koordinátorka Emília s Magdou, ktorá s nami na Kemp Amerika vycestovala a povie Ti množstvo praktických rád a skúseností….

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?