Kurz francúzštiny – Montreux

Študuj francúzštinu v regióne obklopenom Ženevským jazerom a ohromujúcou prírodnou scenériou

Lokalita

Mesto Montreux sa rozprestiera v juhozápadnom Švajčiarsku a vyznačuje sa svojou jedinečnou polohou ako aj množstvom pamiatok, ktoré by jednoznačne nemali ujsť vašej pozornosti. Očarujúce švajčiarske mestá aj v súčasnosti prekypujú kultúrou a tradíciami, dokonale zachované historické centrá, malebné dedinky, či ohromujúce prírodné scenérie sú samozrejmosťou. Navyše, Švajčiarsko je bezpečnou krajinou, ktorá poskytuje vysokú životnú úroveň.

Jazyková škola Alpadia Montreux sa nachádza na hlavnej ulici v blízkosti Ženevského jazera, kde si po náročnom dni môžete ísť oddýchnuť, alebo prípadne navštíviť miestne obchody či kafetérie. Jej poloha je ideálna aj preto, že škola sa nachádza len päť minút chôdze od autobusovej, prípadne vlakovej stanice.

  

Škola

Priestory jazykovej školy Alpadia Montreux disponujú modernými a komfortnými učebňami, kafetériami, plne vybavenou kuchynkou, ako aj priestrannými terasami s výhľadom na prírodnú scenériu. Veľkosť komplexu je prispôsobená tak, aby sa ku každému študentovi pristupovalo individuálne za akýchkoľvek okolností. Kontakt s rodinou, či priateľmi taktiež nebude problémom najmä vďaka možnosti využívať školské počítače, či bezplatné pripojenie na internet v priestoroch celej školy.

 

Ubytovanie

Alpadia Montreux poskytuje široký výber možností ubytovania ten najlepšej kvality v nádhernom švajčiarskom regióne. Na výber je mnoho možností. Máte príležitosť zažiť pravú kultúru krajiny priamo v miestnej švajčiarskej rodine, alebo v prípade ak preferujete súkromie, máte možnosť ubytovania sa v študentskom apartmáne alebo v štúdiu, ktorý si zvolíte na základe vašich osobných potrieb.

  

Cena za týždeň v CHF + zápisné 110 CHF
Hostiteľská rodina - raňajky (Single bed)280
Hostiteľská rodina - polpenzia (Single bed)350
Hostiteľská rodina - raňajky (Double bed)240
Hostiteľská rodina - polpenzia (Double bed)320
Študentský apartmán (Single bed)315
Študentský apartmán (Double bed)240
Štúdio (Single bed)400
Štúdio (Double bed)230
  • dvoj-lôžková izba len pre študentov cestujúcich spoločne

Možnosť objednania transferu:

  • Geneva Airport = 190 CHF
  • Zurich Airport = 650 CHF

Cena

Cena za týždeň + zápisné 110 CHF1 týždeň2-3 týždne4-7 týždňov8-11 týždňov
Štandardný kurz 20320305290270
Intenzívny kurz 25405390375355
Premium kurz 30555540525505
Kombinovaný kurz 20+5945805790770

Nástupné termíny pre začiatočníkov a pokročilých A1 -C1 : Kurzy začínajú každý pondelok

Sezónny príplatok: +35  CHF za kurz/týždeň a +40 CHF  za ubytovanie/týždeň (od 19.06. do 20.08.2022)

Cena zahŕňa:

  • školné
  • študijné materiály
  • online testovanie
  • Alpadia certifikát
  • program aktivít
  • študentská karta
  • umiestnenie do ubytovania a dane

 

Typy kurzov

Štandardný kurz 20

Kurz je skvelý najmä pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoje všeobecné jazykové komunikačné schopnosti a popritom využiť voľný čas na výlety po okolí a spoznávanie krajiny.  Vyučovanie prebieha väčšinou v ranných hodinách, pričom poobede budete mať dostatok času na voľnočasové aktivity prípadne absolvovanie rôznych organizovaných aktivít.

Maximálny počet študentov : 12

Typ lekcií: 20 skupinových lekcií

Dĺžka lekcie: 45 minút

Intenzívny kurz 25 

Tento kurz je špecifickým tým, že poskytuje dôkladnejšie štúdium jazyka práve kvôli piatim pridaným lekciám v týždni, ktoré sú zameriavané na orálnu komunikáciu. Takýmto spôsobom bude pre vás možné vylepšiť svoje komunikačné schopnosti napríklad aj prostredníctvom simulačných cvičení.

Maximálny počet študentov: 12

Typ lekcií: 20 skupinových lekcií + 5 komunikačných lekcií

Dĺžka lekcie: 45 minút

Premium kurz 30

Vhodný najmä pre motivovaných študentov, ktorých cieľom je dosiahnuť progres čo najrýchlejšie. Táto extra lekcia prebiehajúca v malej skupinke s maximálne šiestimi účastníkmi sa sústredí najmä na písanú formu francúzštiny. Tento kurz by sme mohli považovať za rýchlu a efektívnu cestu ako sa zlepšiť nie len v ústnej, ale aj v písanej podobe jazyka.

Maximálny počet študentov: 12/6

Typ lekcií: 25 intenzívnych lekcií + 5 lekcií zameraných na písanie v malej skupinke

Dĺžka lekcie: 45 minút

Kombinovaný kurz (20+5)

Špeciálne vytvorený kurz pre tých, ktorí si prajú kombinovať skupinové kurzy s privátnymi lekciami a tak dosiahnuť kvalitnejšie spoznanie jazyka. S týmto typom kurzu je perfektná znalosť jazyka istá.

Maximálny počet študentov: 12/1

Typ lekcií: 20 alebo 30/týž. + Štandardných 20+5 alebo 10 privátnych

Dĺžka lekcie: 45 minút

 

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…