Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Washington, USA

„Byť au-pair v USA bol môj sen už od základnej školy.“

Hneď ako sa mi naskytla príležitosť a Amerika sa opäť otvorila cudzincom, odišla som. Žijem v štáte Washington, kúsok od Portlandu. S hostiteľskou rodinou sa mi žije výborne, okamžite ma prijali ako člena rodiny a snažia sa mi pomáhať, ako sa len dá. Páči sa mi, že ľudia sú tu veľmi priateľskí, cudzí ľudia sa s vami dajú do reči na ulici, spýtajú sa vás, odkiaľ ste, a prekvapivo dosť ľudí vie, kde sa nachádza CR 😂. Prekvapilo ma, že jedlo je tu naozaj dosť sladké, až príliš sladké, a prekvapili ma rôzne kombinácie jedál dohromady 😂. Najviac sa mi na programe páči možnosť cestovať a teším sa na cestovanie po Amerike! 🇺🇸
Barbara

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?