Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Vancouver

Dobrý deň, rád by som prostredníctvom vašej webovej stránky napísal niekoľko riadkov o cestovaní do Kanady prostredníctvom vašej agentúry. Mojím dlhoročným snom bolo vycestovať do Kanady – Vancouveru. Viac ako 3 roky som hľadala nejaké informácie o práci alebo štúdiu angličtiny, ale akosi sa moja vnútorná intuícia nezhodovala s podmienkami iných agentúr. Až v jedno peknéfebruárové popoludnie moje oči uvideli vašu ponuku na študijný pobyt vo Vancouveri, neváhala som a hneď som poslala informatívny e-mail na slovenskú pobočku. Po niekoľkých minútach ma kontaktovala pani Uhlerová a moje sny sa začali približovať k realite a stali sa skutočnosťou. Dovolím si podotknúť, že aj keď sa vyskytli menšie problémy s ubytovaním, pani Uhlerová bola nesmierne ústretová a mimoriadne flexibilná a veci sa riešili zo dňa na deň, čo si veľmi vážim. Videla som úžasnú krajinu, do ktorej sa „určite“ vrátim, pretože takíto úžasní ľudia vstúpili do môjho života vďaka tejto skúsenosti a ja by som ich chcela vidieť viac. ĎAKUJEME….. Ak budem mať ešte raz nejaký SEN, tak jedine prostredníctvom vašej AGENTÚRY.

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 26 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?