Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Spojené kráľovstvo, december 2013

Dobrý deň, ďakujem za otázku. Ďakujem všetkým v Coolagent, že mi so všetkým pomohli. Darí sa mi veľmi dobre. Rodina je veľmi milá. Starám sa o 3 malé králiky, ktorí ma majú veľmi radi. Hovoria, že som pre nich ako sestra. Niekedy je to náročné a inokedy mám voľno, že neviem, čo mám robiť. Našla som si tu veľa priateľov (aj české ženy). Každý týždeň chodím na kurz angličtiny, aby som si ju čo najviac zlepšila. Jediné, na čo si stále nemôžem zvyknúť, je, že sa tu jazdí opačne ako u nás. Je dobré, že na cestách sú značky s nápisom „Pozrite sa doprava alebo doľava“

Za všetko vám veľmi pekne ďakujem. Vôbec som nečakala, že si hneď po 14 dňoch nájdem rodinu a že hneď tá prvá bude veľmi milá a prívetivá rodina, ktorá mi so všetkým veľmi pomáha

Ďakujem Martina

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?