Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Program COOL Hospitality, leto 2019

S kamarátkou Dominikou sme sa začiatkom leta 2019 vybrali s malými dušičkami a miernymi obavami priamo do tajomného a machom obrasteného Škótska. Ani jedna z nás presne nevedela, čo od tohto pobytu očakávať, ale napriek týmto obavám sa toto leto stalo jedným z mojich najobľúbenejších, na ktoré budem s úsmevom spomínať. S našimi veľkými kuframi sme sa nakoniec úspešne dostali na stanicu Wemyss Bay, odkiaľ sme nastúpili na trajekt do prístavu Rothesay na ostrove Bute. Samozrejme, že v deň nášho príchodu pršalo… ale po chvíli sme si na toto počasie zvykli a ešte viac sme ocenili a užili si deň, keď bolo slnečné počasie a my sme si konečne mohli vychutnať príjemných 19 stupňov. Pracovali sme ako upratovačky v majestátnom hoteli Glenburn, kde sme sa popri angličtine dokonale zdokonalili aj v poľštine, keďže väčšina žien, s ktorými sme pracovali, boli Poľky. Mala som tiež možnosť odpracovať niekoľko zmien ako čašníčka. V tejto chvíli by som určite brala viac práce ako čašníčka než ako upratovačka. Predsa len, neustále umývanie kúpeľne a výmena posteľnej bielizne ma trochu nudili. Ale ak by som to mala zhodnotiť, práca bola na oboch pozíciách celkom rovnocenná… Okrem toho sme s Dominikou zvyšok dňa vyplnili „turistikou“. Po práci sme sa zdvihli a vybrali sa preskúmať náš ostrov. Popri našich prechádzkach nás na každom kroku sprevádzali kravy a ovce, ktorých bolo na tomto ostrove veľa. Chodili sme aj na krásne pláže, ktoré tento ostrov mal. Dokonca sme si vyskúšali kúpanie v jazere Loch Fad, ktoré bolo neuveriteľne studené, ale zvládli sme to… Na ostrove sme sa zoznámili aj s dvoma Čechmi, s ktorými sme trávili voľný čas. Okrem tohto ostrovného života sme videli aj zvyšok Škótska. Navštívili sme Glasgow, kde mali najlepšie vrtuľníky, aké som kedy videl, na konci pobytu sme sa na pár dní zastavili aj v Edinburghu, kde bola najlepšia párty na svete, a tiež sme sa boli pozrieť na príšeru Nessie na jazere Loch Ness.

Záverom, jednoducho povedané, leto v Škótsku bolo NEZABUDNUTEĽNÉ!

Lea

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?