Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Program COOL hospitality, jeseň 2019

Ahoj Jarko,

Ďakujem za správu 🙂 Už som si zvykla a všetko je v poriadku… aj keď nakoniec pracujem len ako upratovačka, lebo sa to nedá skĺbiť s prácou v reštaurácii, sú dni, keď upratujeme 8-9 hodín v noci a vždy som úplne vyčerpaná, takže si neviem predstaviť, že by som išla večer pracovať ako predavačka.
Moji spolubývajúci a kolegovia sú tiež veľmi milí, a keď je voľno po práci a je pekné počasie, vždy to využijem a idem k moru, čo je na tom to najlepšie 🙂
Práve včera som sa vracala z obchodu a myslela som si, že sa mi asi ani nebude chcieť vrátiť do CR 😀 Som veľmi rada, že sa situácia upokojila a beriem to ako jeden z najlepších zážitkov v mojom živote 🙂
Ďakujem veľmi pekne za zorganizovanie 🙂
S pozdravom
Zuzana S.

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?