Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Jazykový kurz v Nemecku, Berlín, škola Alpadia

Dobrý deň,

úspešne som sa vrátil z Berlína a rád by som sa s Vami podelil o svoju spätnú väzbu.

Musím povedať, že som si vybral dobrú školu, v Alpadia bolo všetko dobre organizované a štruktúrované.

„Hodiny mali „hlavu a pätu“, učitelia boli do výučby zapálení, bolo vidieť, že ich to baví.“

Akýkoľvek problém (napr. keď mi naplánovali výučbu na piatok popoludní, ale ja som to potreboval kvôli už kúpenému lístku na vlak prehodiť na dopoludnie) sme bez problémov vyriešili, ich prístup bol vždy ústretový a nápomocný.

Tiež výučba bola veľmi dobrá, aj keď by som ju trochu rozdelil na dve skupiny. Tá prvá časť (štyri „základné“ hodiny dopoludnia) boli úplne super, možno som mal aj šťastie na učiteľa (mal som na týchto hodinách postupne celkom tri), ale to k tomu patrí. Popoludňajšie dve hodiny boli „Intensiv“ a Premium“. Premium bolo čítanie, porozumenie textu a písania, tu za mňa plne OK, plne záležalo na pre aktivite študenta. Dalo sa to celé „odsedieť“ (a boli tam takí), alebo aktívne čítať a spolupracovať s učiteľom na oprave vypísaných textov. Intensiv bola o konverzácii, tu to nebolo úplne ideálne. Podľa mňa by bolo lepšie mať tu menej študentov (bolo nás tam vždy okolo ôsmich), aby bolo možné sa viac zapojiť. Samozrejme to (tak ako na všetkých ďalších hodinách) bolo o pre aktivite študenta a zapojenie sa, ale boli tam určité mantinely. Napr. keď učiteľ/ka spovedala ďalšie dve či tri dvojice, k čomu došli, čo diskutovali a pod., tak človek nemal inú možnosť, než byť týchto napr.7, alebo 10 minút ticho. Skrátka by som si tu ten „Intensiv“ predstavoval trochu viac intenzívne.

Celkovo to hodnotím úplne super, veľmi mi to pomohlo s mojou nemčinou, škola super, ubytovanie úplne v pohode av poriadku, takže rozhodne neľutujem, že som investoval týždeň svojho času do tohto vzdelávania.

Vás osobne ďakujem za podporu pri príprave celej akcie a pri zodpovedaní mojich otázok a prajem Vám, nech sa Vám darí.

 

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?