Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Cyprus – animátor

Dobrý deň,

posielam svoj príbeh animátora z Cypru:)

Hotel je veľký, pekný, priestranný… väčšina hostí je z Anglicka, Ruska, Poľska, Francúzska…:) Mojou úlohou je starať sa o deti v miniklube. Hotel má jednu veľkú miestnosť, kde robíme rôzne aktivity – maľujeme, vyrábame, hráme hry atď
Popoludní hráme minigolf, stolný tenis alebo sme opäť vo vnútri:) Čo sa týka večerného programu, vecou číslo jeden je minidiskotéka a potom starostlivosť o hostí a deti
Niekedy neviem, či som viac unavená z ľudí a detí alebo zo slnka z horúčav, ktoré tu sú:) Bývame v apartmáne neďaleko hotela, čo je veľmi príjemné, pretože je nás tu viac a všetci sme z rôznych krajín:)

Človek si musí na všetko zvyknúť. Niekedy je to dobré, inokedy by ste sa najradšej na všetko vykašľali, však viete… Grécka kultúra, národ, ktorý je naozaj iný, ale bude to nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú nikdy nebudem ľutovať:))
Petra

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 26 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?