Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Carmel (Indiana), Spojené štáty americké

Dobrý deň,

na začiatku by som sa vám chcela poďakovať za sprostredkovanie tejto príležitosti, vždy ste mi so všetkým pomohli, zaujímali ste sa a dokonca ste boli milí. :))) Už sú to tri mesiace, čo som v USA a nebol ani jeden deň, kedy by som svoje rozhodnutie oľutovala. Nechápte ma zle, svoju rodinu v Česku milujem, ale tu som si našla druhú rodinu. Všetkým budúcim au-pair, ktoré váhajú, či ísť so mnou, radím jednoznačne ÁNO!!! Pred odchodom som čítala veľa blogov au pair z USA, ale nikto vás nemôže pripraviť na to, čo budete cítiť, keď pred sebou uvidíte New York. Chcela som napísať niečo užitočné, čo by ti pomohlo pri rozhodovaní, ale je toho toľko, že je to nemožné. možno len naozaj klásť väčší dôraz na to, ako sa cítiš v rodine, ako na miesto. Väčšina z vás nakoniec aj tak precestuje celú Ameriku. Či už s rodinou, alebo s priateľmi. Ja bývam na predmestí Indianapolisu. mám vlastné auto, šoférovanie je tu jednoduchšie ako v ČR. Mám peknú izbu s vlastnou kúpeľňou a obývačkou. Starám sa o tri deti (4,6,8) a musím povedať, že sú lepšie vychované ako niektoré deti v CR. Moji hosťujúci rodičia mi nechávajú voľnú ruku pri deťoch a vždy stoja pri mne. A naozaj sa tu cítim ako súčasť rodiny, za čo som im nesmierne vďačná! Zo začiatku to bolo ťažšie, pretože sú to cudzí ľudia, ktorých vidíte prvýkrát v živote. Ale Američania vás nenechajú zahanbiť, sú takí otvorení a úprimní, že ma to niekedy ešte stále prekvapuje. Moja rodina ma zapája do všetkých aktivít a výletov, ktoré robia, ale vždy sa ma najprv opýtajú, či chcem ísť s nimi (ale kto by nechcel ísť na Floridu :D) Máme naplánované výlety s inými au pair. (do Chicaga, Kanady, Atlanty, Niagarských vodopádov…) Nájsť si priateľov v Amerike je asi to najjednoduchšie. na orientačnom pobyte sme nadviazali nové priateľstvá, ktoré udržiavame dodnes. Potom tiež na pravidelných stretnutiach au pair každý mesiac. A samozrejme každý víkend, keď sa chodíme zabávať. Ľudia sú tu veľmi priateľskí. Bude to znieť ako nadávka, ale čas tu plynie tak rýchlo. Možno je to aj preto, že sa tu stále niečo deje a vždy je na čo sa tešiť! Takže ešte raz by som sa vám chcela poďakovať za vašu prácu, bola som veľmi spokojná od začiatku až do konca!!!

Opatrujte sa Monika

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?