Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Au Pair USA – Oregon

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa, že odpovedám až teraz ale mám pocit, že tu plynie čas nejako rýchlejšie.:)) Mám sa tu krásne. 🙂

Myšlienka o vydanie sa do USA sa mi vnukla do hlavy zhruba rok pred mojím odchodom. Mala som doštudovanú vysokú školu, bola som zamestnaná av tom momente som si povedala, že pracovať budem celý život a taká príležitosť sa vyskytuje len párkrát za život tak prečo si ešte nepredĺžiť študentské roky, získať skúsenosti, spoznať a precestovať USA. Vybavovanie nebolo vôbec zložité, všetky potrebné informácie, dokumenty, návody ako postupovať som dostávala emailom od skvelej pani Pavly podľa toho v akej fáze procesu som sa práve nachádzala. Myslím, že som profil začala vypĺňať niekedy koncom januára a kompletný profil som mala hotový v druhej polovici apríla. Ale iba pretože som si dávala na čas. Inak verím, že sa to dá stihnúť za mesiac možno aj skôr. 🙂 S Vašimi službami som bola MOC spokojná!

„Mentalita v USA je určite iná, plno vecí tu funguje trošku inak. Američania sú veľmi komunikatívni, nie je nič neobvyklé keď niekoho stretnete na prechádzke pozdraví vás a rozbehne sa konverzácia. Celkovo moje pocity z USA sú pozitívne.“

Chcem tiež do USA

Bývame v 3 poschodovom dome. Celý basement domu užívam takmer len ja, mám tu svoju izbu, vlastnú kúpeľňu a vlastnú obývačku. Môj typický pracovný deň začína o 7:00 ráno, zobudím chlapcov, nachystám raňajkami, odvážim staršieho do škôlky a trávim dopoludnia s mladším, väčšinou jazdíme do parku alebo do knižnice na story time. Po obede ukladám mladšieho na spánok a odchádzam vyzdvihnúť staršieho chlapca (hosť dad pracuje z domu, teda stráži počas spánku). Popoludní trávime spolu, vonku, v múzeu, herničkách, prispôsobujeme počasie. Potom nachystám chalanom večeru av 5:00 si ich preberá hosť dad. Takto fungujem 2-3 dni v týždni, kedy je hosť mom v práci, inak vypomháham iba v popoludňajších hodinách a rana mám voľná.

Vo voľnom čase sa snažím stretávať s ostatnými aupair, jazdiť po výletoch a spoznávať okolie. Čo ma tu prekvapilo? Klimatizácia, je VŠADE a Američania neznášajú horúco čo znamená, že ak je vonku 30 ° C tak vo všetkých vnútorných priestoroch bude 18 ° C. To bol zo začiatku veľký šok na ktorý som si musela zvyknúť. Ako som už písala vieše, Američania sú veľmi komunikatívni, otvorení a nápomocní. Som v USA iba takmer 2 mesiace takže preskúmavam Portland kde bývame, bola som na Multnomah falls, Oregon Coast a práve som sa vrátila z víkendového pobytu v Seattli kde som bola s ostatnými aupairs. A v neposlednom rade samozrejme uvítacia orientácia NY ktorá stojí za to! Z toho, čo som zatiaľ precestovala zatiaľ vedie New York : Pobyt v USA predčil moje očakávania a odporúčam ho všetkým, ktorí ešte stále váhajú!!

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Emília Michálková

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Emília Michálková

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?