Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Anglicko

Môj rok v Anglicku bol pravdepodobne jedným z najlepších v mojom živote. Jediné, čo ľutujem, je, že som do zahraničia neodišla ako au-pair oveľa skôr a že som to toľko rokov odkladala. Pretože skúsenosť au pair je naozaj jedinečná príležitosť spoznať ľudí, krajinu a kultúry v rôznych častiach sveta. Môj posledný rok mi dal veľa zážitkov, spomienok a skúseností na nezaplatenie, naučila som sa veľa nových vecí. Precestovala som rôzne miesta a všetky „momenty na zapamätanie“ som zachytila na krásnych fotografiách, ktoré mi budú pripomínať moje šťastné cestovateľské roky. Obohatila som svoje kuchárske zručnosti a svoju kuchársku knihu o nové recepty britskej kuchyne, čomu sa veľmi teším, pretože varenie a pečenie sú mojimi obľúbenými koníčkami. Strávila som tu už rok a cítim sa tu viac doma ako na Slovensku. Najmä ten skvelý pocit, že už nemusím čítať titulky vo filmoch a rozumiem slovám piesní!
Život v mojej anglickej rodine je naozaj skvelý, dlho som si ju vyberala, veľa som ich odmietla, kým som našla tú pravú. Ale neľutujem, ak si vyberiete srdcom, pobyt a ďalší rok bude stáť za to. Bývam v oblasti národného parku a je to naozaj veľmi pekné, prechádzky po okolí majú svoje čaro. K moru a do Londýna to mám hodinu cesty autom, takže či už túžim po ruchu veľkomesta, alebo relaxovať s Fish & Chip v ruke na pobreží prímorského mestečka, vždy si nájdem niečo podľa svojich predstáv. Moja rodina je ku mne veľmi starostlivá a milá, správajú sa ku mne ako k vlastnej dcére. S mojou hosťovskou mamou sme super kamarátky a často sa veľa smejeme, keď s ňou trávim čas. Deti sú v škole, trávim s nimi väčšinu večerov a opatrovaní. Zblížili sme sa, mám z nich radosť, pretože sú veľmi kreatívne a hlavne dobre vychované. Ľudia v okolí a Angličania všeobecne sú veľmi priateľskí, ľudia sú k vám pozorní a vždy pomôžu, ak môžu. Poznám však au pair, ktoré nie sú v rodinách až také šťastné, no je to rôzne a v každej krajine sú ľudia, ktorí sú všelijakí, nie vždy si navzájom vyhovujú. Preto je skvelé, ak idete cez agentúru, pretože v prípade problémov vám vždy pomôžu, buď nájsť novú rodinu, alebo zabezpečiť potrebné veci. S agentúrou Coolagent mám len dobré skúsenosti, vždy promptne odpovedali na moje otázky, takže ak sa rozhodnem vycestovať do inej krajiny za novými zážitkami, určite sa na nich opäť obrátim
Takže môžem povedať len toľko, že život sa začína mimo vašej komfortnej zóny, takže musíte odhodiť strach a vystúpiť zo svojej rutiny, nemáte čo stratiť, naopak, získate oveľa viac, než si dokážete predstaviť. Žijem svoj sen a ľuďom, ktorí mi na mojej ceste pomohli, patrí veľké ďakujem!

Ohlas_Tibenska1 Ohlas_Tibenska2 Ohlas_Tibenska3

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 26 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?