Kanada

­čçĘ­čçŽ ┼átudijn├ę/pracovn├ę programy v Kanade ­čçĘ­čçŽ

L├íka V├ís Kanada, ale neviete, ako vycestova┼ą? PORAD├ŹME!

Nenechajte si ujs┼ą pr├şrodn├ę kr├ísy Kanady a spoznajte ka┼żdodenn├Ż ┼żivot v najzn├ímej┼í├şch mest├ích!

Programy zahr┼łuj├║ ┼ítudijno-pracovn├ę pobyty s odborn├Żm kurzom, kedy prax m├┤┼że za─Źa┼ą u┼ż prv├Ż de┼ł ┼ít├║dia formou part-time job a nadv├Ązuje na full-time podobu po jeho ukon─Źen├ş (je mo┼żn├ę si vybra┼ą medzi r├┤znymi d─║┼żkami pobytu, najkrat┼íia je 6 mesiacov).

─Äal┼íie mo┼żnost├ş s├║ pracovn├ę pobyty, kde je prv├Żm krokom z├şskanie pracovn├Żch v├şz, potom ─Źo V├ím bud├║ v├şza potvrden├ę, je mo┼żn├ę za─Źa┼ą h─żada┼ą pr├ícu.

Pre detailnej┼íie inform├ície kontaktujte na┼íu koordin├ítorku na emailu  praca@coolagent.sk alebo na tel. ─Ź├şsle +421 948 896 304.

Pr├íve TERAZ je najvy┼í┼íia ┼íanca z├şska┼ą Working holiday v├şza na rok 2023 – POOL je otvoren├Ż. Tak nev├íhaj a prihlas sa!

Štúdium v Kanade:

Práca v Kanade:

 

Ďalšie informácie:

Ak nem├┤┼żete vycestova┼ą na 6 mesiacov a dlh┼íie alebo V├ís Work experience nel├íka, m├┤┼żete vyrazi┼ą za vylep┼íen├şm angli─Źtiny na jazykov├Ż kurz alebo si naplno u┼żi┼ą kr├ísy Kanady ako dobrovo─żn├şk, napr├şklad v niektorom z n├írodn├Żch parkov.

Pre detailnej┼íie inform├ície kontaktujte na┼íu koordin├ítorku na emaile  praca@coolagent.sk alebo na tel. ─Ź├şsle +421 948 896 304, rada V├ím so v┼íetk├Żm porad├ş ­čÖé

COOLAGENT
Va┼ía cesta do svetaÔÇŽ