Jazykový kurz v Dublinu za super cenu!

Využite skvelé ponuky jazykovej školy so sídlom v centre Dublinu!

57279804Dublin, hlavné a najväčšie mesto Írska ponúka svojím návštevníkom pamiatky, ale i nočný život a mnoho festivalov v priebehu celého roka. V lete i v zime si môžete užiť odpočinok v mnohých zelených parkoch či vyjsť na pláž.

Pri prechádzkach mestom môžete spomínať na významných rodákov Samuela Becketta, G.B.Shawa, Oscara Wilda či Jamesa Joyce. Odtiaľ pochádza taktiež populárna kapela U2. Ak nie ste fanúšikovia literatúry či hudby, napríklad vás zaujme exkurzia do pivovaru Guiness či pálenice whisky Jameson :). Návšteva štvrte Temple Bar zaujme každého, nech už sa zastavíte v niektorom z barov či reštaurácií alebo sa len budete prechádzať a nasávať atmosféru.

Jazykový kurz na 2 týždne s ubytovaním a milým bonusom v podobe večere so spolužiakmi v cool írskom prostredí.

Vyberte si z dvoch alternatív:110925817

1. 2 týždne jazykového kurzu v rozsahu 15 hodín týždenne + 2 týždne ubytovanie v hosteli a ako bonus večera v Hard Rock Cafe Dublin

    • cena: 500,- EUR

2. 2 týždne jazykového kurzu v rozsahu 15 hodín týždenne + 2 týždne ubytovanie v hosteli a ako bonus večera a Irish Dance show v The Irish House Party

    • cena: 520,- EUR

Jazyková škola CCD sídli v modernej časti, len pár blokov od centra Dublinu. Ponúka študentom servis pre príjemné prežitie jazykového pobytu. Študenti majú k dispozícii odpočinkovú miestnosť, kde si môžu zadarmo pripraviť čaj alebo kávu. Počas doby, kedy je budova školy otvorená je rovnako možné využívať počítačovú miestnosť a knihovňu.

V rámci akcie je ponúkané ubytovanie v hosteli. Hostel sa nachádza v centre mesta v pešej vzdialenosti od školy a ponúka wi-fi a stravu v cene.

Škola ponúka svojím študentom každý týždeň niekoľko voľnočasových aktivít a to buď bezplatných alebo zaujímavejšie za zníženú cenu.

pic9_free time  pic5_students  pic7_free time

logo_coolagent10perc

Pre prihlásenie a detailnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky:

Bratislava:  studium@coolagent.sk
Košice:  kosice@coolagent.sk

alebo volajte na BEZPLATNÚ LINKU 0800-1-AGENT, tj. 0800-1-24368

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo!