AU PAIR USA

Explore America – discover!

UPDATE MÁJ 2021 – AKO AU PAIR DO USA JE MOŽNÉ CESTOVAŤ UŽ TERAZ NA VÝNIMKU, VŠETKY PODMIENKY TI POVIEME 🙂

Become an Au Pair in America!

Ak máš 18 až 26 rokov, chceš spoznať USA, máš skúsenosti s deťmi a angličtinu na komunikatívnej úrovni, tak na nič nečakaj a prihlás sa hneď teraz!

Podľa nás je Au Pair program v USA nie len tým najlepším, ale aj najvýhodnejším Au Pair programom, ktorého sa naši klienti môžu zúčastniť.

Kde inde ponúknu mladému dievčaťu legálny ročný pobyt v USA, ku ktorému zadarmo získa spiatočnú letenku do USA, bezplatné školenie v New Yorku, príspevok na štúdium 500 USD a mnoho ďalších výhod?

   

   

   

    

…………………………………….

Pozrite si úplne nové video o programe Au Pair v USA:

Bezpečnosť a podpora. COOLAGENT bola jednou z prvých agentúr prezentujúcich programy Au Pair hneď potom, čo americká vláda umožnila zúčastnit sa na týchto programoch aj mladým ľuďom zo Slovenska a ČR. Ide o oficiálny program, ktorý sa riadi predpismi US Department of State. Ich dodržiavanie je základom našej práce. COOLAGENT si zakládá na osobnom a individuálnom prístupe, pomôžeme Ti so všetkými praktickými záležitosťami a formalitami. Zároveň to platí aj počas priebehu Tvojho pobytu v USA, kde lokálni koordinátori venujú pozornosť všetkým Au Pair v danej oblasti. Sú nablízku s radou, pochopením a podporou. Okrem koordinátora sa môžeš obrátiť samozrejme aj na nás v COOLAGENT, pred odletom obdržíš kontakt na našu 24-hodinovú linku pomoci – helpline.

COOLAGENT – Bezpečnejšie a istejšie.

Rok strávený v USA sa teraz môže stať aj Tvojim skvelým dobrodružstvom! Zaujímali by Ťa zážitky a skúsenosti slečien, ktoré už svoj životný krok podnikli? Pozri sa SEM.

NEVÁHAJ ! REGISTRUJ SA !

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj našu koordinátorku Pavlu na studium@coolagent.cz nebo na tel.  0948 124 376 . Veľmi rada Ti so všetkým poradia 🙂

Ak Ti je všetko jasné a spĺňaš podmienky, môžeš sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (klikni na REGISTRÁCIA NA PROGRAM AU PAIR– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Tvoja cesta do sveta…