Týždne angličtiny v Kanade zadarmo

Dva, štyri, šesť alebo až osem týždňov angličtiny ZADARMO? ÁNO! Študujte vo Vancouveri alebo Toronte a získajte týždne štúdia angličtiny ZADARMO

AKCIA PREDĹŽENÁ ! PODARILO SA NÁM DOHODNÚŤ SO ŠKOLOU NA PREDĹŽENÍ AKCIE DO KONCA ROKU 2014!

THAT´S COOL

Nemôžete sa rozhodnúť? Nechajte sa inšpirovať.

Toronto
Toronto je považované za jedno z najkozmopolitnejších miest sveta a je najväčším anglicky hovoriacim mestom v Kanade. Aj napriek tomu, ze ide o veľkomesto s tromi miliónmi obyvateľov, je Toronto čisté, upravené, bezpečné a zároveň finančne dostupné. Ponúka príjemné okolie s nádherným Lake Ontario na juhu, rušnú kultúrnu scénu, známe atrakcie ako ej CN Tower, Skydome a Casa Loma a obrovské množstvo aktivít pre voľný čas, výborné športoviská, zeleň, stovky reštaurácií a klubov. V Toronte žije viac ako 80 národností z celého sveta. Škola má dve školiace strediská v centre Toronta, oproti najväčšej kanadskej knižnice. Kampusy sa nachádzajú v blízkosti hlavných dopravných liniek, zastávok metra, takže sú ľahko dostupné. V okolí môžete nájsť množstvo obchodov, nákupných stredísk, pouličných kaviarní a veľa turistických atrakcií. Študenti školy pochádzajú z viac ako 30 krajín sveta, môžete teda získať nových priateľov nielen z Kanady. Škola samozrejme organizuje okrem kurzov aj škálu zaujímavých aktivít, výletov, kultúrnych udalostí, párty a športových vyžití. Študenti majú bezplatný prístup k Internetu a e-mailu.

Toronto_TH3.jpg Toronto_TH2.jpg Toronto_TH4.jpg

Vancouver
Vancouver je skutočne výnimočné mesto, ktoré behom celého roka ponúka návštevníkom množstvo zaujímavostí. Cez deň si môžete vychutnať prechádzky v krásnom prostredí, napríklad v niektorom zo zelených parkov. Tí, ktorí radi nakupujú, objavia množstvo zaujímavých obchodov, milovníci umenia môžu navštíviť múzeá, galérie a rôzne kultúrne akcie. Mesto ponúka aj neobmedzené športové vyžitie, nech už ide o lyžovanie, vodné športy, horolezectvo atď. Vancouver Vás možno prekvapí tiež skutočne vzrušujúcim nočným životom. Neďaleko sa naviac nachádza svetoznáme lyžiarske strediská vo Whistler Mountain, ale môžete si vybrať a navštíviť a poznať aj ďalšie blízke veľkomestá Victoria a Seattle. Budova školy sa nachádza priamo v srdci nádherného a zaujímavého centra Vancouveru. Lokalita preto ponúka množstvo výborných reštaurácií, obchodov, historických pamiatok v okolí školy. V škole sa nachádza 68 tried, 88 počítačov s prístupom na internet. Dlhodobá spolupráca s COOLAGENT zaručuje najvýhodnejšie ceny na trhu.

Vancouver / Toronto Celkový počet týždňov AKČNÍ CENA

4 + 1 týždeň ZADARMO 5 810 EUR
6 + 2 týždne ZADARMO 8 1 180 EUR
8 + 4 týždne ZADARMO 12 1 550 EUR
10 + 5 týždne ZADARMO 15 1 920 EUR
12 + 6 týždne ZADARMO 18 2 290 EUR
14 + 7 týždne ZADARMO 21 2 630 EUR
16 + 8 týždne ZADARMO 24 3 000 EUR

Cena zahŕňa: zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 30 lekcií/týždeň, priebežné hodnotenie, záverečný certifikát.

V dobe letnej sezóny od Júla do Augusta je jednorázový príplatok za zápisné vo výške 55 EUR.

Vyberte si vhodné ubytovanie:
Jednorazový poplatok za nájdenie ubytovania: 110 EUR
Ubytovanie v hostiteľskej rodine, 1-lôžková izba, plná penzia: 160 EUR/týždeň
Ubytovanie v hostiteľskej rodine, 2-lôžková izba, plná penzia: 145 EUR/týždeň
Príplatok počas letnej sezóny v čase od 1.6-31.8.2014 = 15 EUR/týždeň

Transfer z letiska jednosmerný: 70 EUR
Transfer z letiska spiatočný: 120 EUR

logo_coolagent10perc
Pre detailnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky:
Bratislava: Lenka Bobulová, studium@coolagent.sk
Košice: Lucia Citriaková kosice@coolagent.sk
Londýn: londyn@coolagent.cz

alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Všetky konzultácie a kalkulácie sú nezáväzné a zadarmo. COOLAGENT