Štúdium a príprava na prácu na Malorke

Ponúkame Vám skvelú možnosť a za prijateľné ceny, ako začať žiť, študovať a pracovať v Španielsku – na Malorke, v oblasti hoteliérstva, gastronómie a hospitality industry…

Program je vhodný pre všetkých uchádzačov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Španielsko, zdokonaliť sa v španielčine, získať praktické skúsenosti a obohatiť si životopis. Všetko si môžete zariadiť rýchlo z pohodlia domova.
    

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PROGRAME

Program je určený pre klientov, ktorí chcú nielen objaviť kultúru a dobrodružstvo v Španielsku, ale taktiež sa zlepšiť v španielskom jazyku a získať pracovné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a hoteliérstva. Ide o interaktívnu výučbu španielskeho jazyka, niektoré z vyučovacích hodín môžu byť dokonca aj na pláži 🙂

Jazykový kurz je kombinovaný s viacerými dobrovoľnými aktivitami, môžte si po kurze nielen zašportovať, ale dokonca sa naučiť aj salsu.

Počas kurzu škola pripravuje klienta na proces hľadania si práce a zabezpečí pracovné pohovory, ak si klient vyberie z možností, ktoré bude mať škola práve k dispozícii. Pracovné pohovory nie sú povinnou súčasťou kurzu, škola ich ponúka ako bonus pre klientov, ktorí sa rozhodnú ostať pracovať na Malorke.

    

PODMIENKY PROGRAMU

  • vek 18 rokov
  • dĺžka pobytu min. 4 mesiace – 1 mesiac jazykový kurz a 3 mesiace odbornej praxe
  • priemerná konverzačná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • predchádzajúca skúsenosť s prácou v zahraničí
  • životopis v angličtine alebo nemčine

JAZYKOVÝ KURZ

Jazykového kurzu sa zúčastňujú skupiny 6-8 osôb, a samotný jazykový kurz trvá 4 týždne. Španielčina na jazykovom kurze sa zaoberá nielen všeobecnou slovnou zásobou, ktorú budete využívať v každodennom živote, ale taktiež obsahuje hodiny zamerané na hľadanie práce, tréning pohovorov a právne poradenstvo.

Jazykový kurz je vhodný nielen pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Kurz začína vždy prvý pondelok v mesiaci.

Dĺžka kurzu: 4 týždne (20 lekcií za týždeň)

Doobeda sa zlepšíte vo všeobecnej španielčine, ktorú využijete pri bežnej každodennej komunikácii. Poobede ponúkame navyše lekcie španielskeho jazyka, ktoré sú zamerané na prípravu na pohovory a taktiež na slovnú zásobu, týkajúcu sa konkrétnych pracovných pozícií. Okrem samotného kurzu španielskeho jazyka, zažijete aj množstvo aktivít, či už tancovanie na terase alebo rôzne športové aktivity.

V prípade záujmu škola ponúka aj všeobecné jazykové kurzy angličtiny a španielčiny.

UBYTOVANIE

Ubytovanie počas kurzu budete mať zabezpečené v súkromnom apartmáne s maximálnym počtom 2 osoby/ izba. Počas pracovnej praxe si musí klient zabezpečiť sám.

CENA JAZYKOVÉHO KURZU

Cena programu je 1250 €
Cena zahŕňa :
– 4 týždenný jazykový kurz
– ubytovanie počas jazykového kurzu
– učebné pomôcky, študijné materiály

PRACOVNÁ PRAX

Výsledkom programu je samostatnosť študenta a asistencia pri hľadaní práce. Vrámci tohto programu Vám ponúkame asistenciu pri hľadaní si práce na Malorke a zabezpečenie niekoľkých pohovorov.

Pracovná prax:

  • v hoteliérstve (recepčná, chyžná, čašník,…)
  • v realitnej agentúre
  • odmena 1200 – 2000 € mesačne
  • ubytovanie a stravu si záujemca hradí sám

   

Pre detailnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky :

Bratislava: Petra, bratislava@coolagent.sk
Košice:  kosice@coolagent.sk
LondýnLondyn@coolagent.sk

alebo zavolaj na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

COOLAGENT
Tvoja cesta do sveta…