Preferencia lokality

COOLAGENT Vám dáva možnosť vybrať si, kde by ste chceli svoj rok alebo semester na strednej škole stráviť!

Študentom sa snažíme vyhovieť, aby strávili čas v USA v štáte, ktorý preferujú. Nie je to ale bohužiaľ možné vo všetkých prípadoch, preto je dobré počítať aj s tým, že študenti môžu byť umiestnení aj mimo preferovanej lokality.

 

Láka Vás slnečná Kalifornia alebo Florida? Alebo by ste radšej svoj rok v USA strávili na hraniciach s Kanadou v nádhernom štáte Washington alebo Montana? Ktorýkoľvek štát je Vám blízky – pokúsime sa zabezpečiť Vám umiestnenie práve tam! Podajte svoju prihlášku včas, aby sa mohla naša partnerská organizácia pokúsiť tento štát zabezpečiť!

Zároveň Vám naša partnerská agentúra poskytuje aj možnosť preferencie lokality teda zoskupenia štátov. Keby ste chceli stráviť svoj rok v južnej časti USA, ale nezáleží Vám na konkrétnom štáte, môžete si napríklad vybrať južný región alebo akýkoľvek iný a opäť budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby ste boli umiestnení práve tam. Bohužiaľ, ani toto nemôžeme 100% garantovať.

 

HS31Regióny:

región 1 Východ Maine, Vermont, New Hampshire, Massachusets, Rhode Island, Connecticut, Deleware, Maryland, Pennsylvania, Ohio, Virginia, West Virginia, North Caroline, Michigan, Indiana, Kentucky

región 2 Juh South Carolina, Georgia, Tennessee, Alabama, Mississippi, Arkansas, Loisiana, Oklahoma, Texas

región 3 Stred Minnesota, Wisconsin, Illinois, Iowa, Missouri, Kansas, Nebraska, North Dakota, South Dakota

región 4 Západ Washington, Oregon, Nevada, Utah, Arizona, Idaho, Montana, Wyoming, Colorado, New Mexico

Poplatky za preferenciu štátov a regiónov :

  • Niektorý zo 46 štátov: 800 USD
  • Florida, New York a New Jersey: 1090 USD
  • Aljaška: 1200 USD
  • California a Havaj: 1400 USD
  • Región 1-4: 600 USD

 

Chcete sa zaregistrovať do programu Rok na strednej škole v USA? Potom neváhajte a pošlite nám nezáväznú REGISTRÁCIU! Ak ešte nie ste rozhodnutí a chceli by ste o tomto programu získať viac informácií, tak si vyžiadajte náš katalóg vyplnením infonávratky tu! Tešíme sa na Vás v COOLAGENT! 🙂

Robíme všetko preto, aby študenti boli umiestnení do preferovanej lokality, majte ale prosím na pamäti, že to nie je možné garantovať na 100%.

V prípade otázok kontaktujte našu koordinátorku, ktorá sama program absolvovala 🙂

Tel:  00421 908 724 376, email: coolagent@coolagent.sk 

COOLAGENT

Tvoja cesta do USA

C