Preferencia lokality

AKTUALIZÁCIA – z dôvodu covidu nie je možná v roku 2021 preferencia lokality.

COOLAGENT Vám dáva možnosť vybrať si, kde by ste chceli svoj rok alebo semester na strednej škole stráviť! Môžete si vybrať ktorýkoľvek štát v USA, ktorý máme v ponuke! No nie je to COOL?

Láka Vás slnečná California alebo Florida? Alebo by ste radšej svoj rok v USA strávili na hraniciach s Kanadou v nádhernom štáte Washington, či Montana? Ktorýkoľvek štát je Vám blízky – nie je problém zabezpečiť Vám umiestnenie práve tam. Stačí, aby ste svoju prihlášku podali včas, aby Vám mohla naša partnerská organizácia tento štát zabezpečiť!

Zároveň Vám naša partnerská agentúra ponúka i možnosť preferenciu lokality, teda zoskupenia štátov. Ak by ste chceli stráviť svoj rok v južnej časti USA ale nezáleží Vám na konkrétnom štáte, môžete si napríklad vybrať južný región alebo akýkoľvek iný.

HS31Regióny:

región 1 Východ Maine, Vermont, New Hampshire, Massachusets, Rhode Island, Connecticut, Deleware, Maryland, Pennsylvania, Ohio, Virginia, West Virginia, North Caroline, Michigan, Indiana, Kentucky

región 2 Juh South Carolina, Georgia, Tennessee, Alabama, Mississippi, Arkansas, Loisiana, Oklahoma, Texas

región 3 Stred Minnesota, Wisconsin, Illinois, Iowa, Missouri, Kansas, Nebraska, North Dakota, South Dakota

región 4 Západ Washington, Oregon, Nevada, Utah, Arizona, Idaho, Montana, Wyoming, Colorado, New Mexico

Poplatky za preferenciu štátov a regiónov :

  • Niektorý zo 46 štátov: 800 USD
  • Florida, New York a New Jersey: 1090 USD
  • Aljaška: 1200 USD
  • California a Havaj: 1400 USD
  • Región 1-4: 600 USD

Chcete sa zaregistrovať do programu Rok na strednej škole v USA? Potom neváhajte a pošlite nám nezáväznú REGISTRÁCIU! Ak ešte nie ste rozhodnutí a chceli by ste o tomto programu získať viac informácií, tak si vyžiadajte náš katalóg vyplnením infonávratky tu! Tešíme sa na Vás v COOLAGENT! 🙂

V prípade otázok kontaktujte našu koordinátorku, ktorá sama program absolvovala 🙂

Tel:  00421 908 724 376, email: coolagent@coolagent.sk 

COOLAGENT

Tvoja cesta do USA

C