Poplatky

Super servis za primerané poplatky!

Program Rok alebo Polrok na strednej škole v USA nie je finančne nedostupný. Pobyt v USA môže byť jednou z najlepších investícií do Vášho štúdia i do Vášho osobného života. Poplatky sú kalkulované tak, aby boli primerané a zároveň umožnili poskytnúť Vám náš najlepší servis. Prínos dlhodobého pobytu v zahraničí je ťažké vypočítať. Nejde len o možnosť štúdia, ale aj príležitosť získať kontakty a priateľov, získať rozhľad a osvojiť si to najlepšie z amerického spôsobu života, hovoriť po anglicky tak, že v angličtine začnete i premýšľať  a navštívite miesta, ktoré ste vždy chceli navštíviť.

Poplatky COOLAGENT a americkej organizácie sú od 1.8.2023 nasledovné:

Poplatky COOLAGENT:
Registračný poplatok0 EUR
Poplatok za Interview12 EUR
Poplatok za test z anglického jazyka ELTiS20 EUR
Platí sa v COOLAGENT pred ELTiS testom; po uskutočnení ELTiS testu je nenávratný.

Poplatky v USD za kultúrno-výmenný pobyt v USA:

Akademický rok (cca. 10 mesiacov)Semester (cca. 5 mesiacov) - jarný/jesenný
Programový poplatok pri registrácii do 15.9.20237310 USD7 110 USD
Programový poplatok pri registrácii do 15.12.20237610 USD 7410 USD
Programový poplatok pri registrácii po 15.12.20238210 USD8010 USD
Poplatok za povinné poistenie990 USD570 USD
SEVIS poplatok (poplatok za vydanie vízového formuláru)220 USD220 USD
Poplatok za vízum185 USD185 USD
Voliteľné príplatky
Orientácia v New York990 USD
Ceny spiatočných leteniek pre budúci rok sa aktuálne pohybujú od 800 EUR (cena letenky záleží od finálnej destinácie a od spojov).

Deadline pre podávanie prihlášok: 15. marec (do vyčerpania voľných miest)

Semestrálne programy od augusta 2023 sú už plne obsadené, ale už teraz je možné sa hlásiť na pobyty od januára 2024 a od augusta/september 2024.

______________________________________________________________________

Orientácia sa koná v meste New York, USA a trvá 4 dni. V cene poplatku je zahrnuté ubytovanie v hoteli s raňajkami, školením, sprievodným programom, dozorom a transferom z a na letisko Newark Liberty International Airport.

Programový poplatok zahŕňa:

Umiestnenie na americkej strednej škole a v dobrovoľníckej hostiteľskej rodine v USA, bezplatnú núdzovú linku a 24-hodinovú pomoc v USA, podporu miestneho koordinátora počas pobytu v USA, asistenčné poplatky a ďalšie výhody. Podrobný prehľad je uvedený v informačných materiáloch, ktoré Vám na požiadanie radi zašleme.

Cesta a vízum do USA nie sú zahrnuté v poplatku a hradí ich účastník programu. Ceny spiatočných leteniek sa pohybujú od cca 800 EUR. Poplatok za vízum sa hradí priamo ambasáde a teraz je 185 USD.

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na tel:  00421 948 482 189, email: coolagent@coolagent.sk . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ZAREGISTRUJTE SA NA PROGRAM STREDNÁ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

Keep smiling & keep COOL! We also do!        

COOLAGENT – Vaša agentúra pre Váš školský polrok/rok v USA