Vyhledávání

Najčastejšie hľadáte: aupair, irsko

Jazykový kurz v Španielsku, Valencia, škola Intereuropa

Dobrý deň,

tento výlet si užívam ako žiadny iný predtým a to bez preháňania. Vďaka škole som spoznala novú kamarátku, ktorá tu taktiež absolvuje kurz. Vďaka tomu si vypomáhame pri návšteve reštaurácií, preberáme spolu školské veci a tak podobne. Pani na ubytovanie je tiež veľmi milá a ochotná, pomohla mi s rôznymi vecami a odporučila mi niektoré miesta vhodné na výlet. V sobotu som sa odvážila sama vycestovať vlakom do iného mesta a užila si skvelý deň v Cullere. Budúci týždeň niektorý deň možno využijem na cestu do Sagunta (ak zostane energia a sila).

„V škole je to tiež dobré. Moja úroveň sa zvyšuje, doučujem sa pravidlá, ktoré som z Duolinga nechápala.“

Slovná zásoba sa mi tiež rozširuje. Je pravda, že by som v určitých chvíľach mohla mať rýchlejší prístup, ale vzhľadom na prítomnosť dvoch slečien, ktoré sa základy potrebujú doučiť, chápem, že opakujeme. Aj tak je to však náročné, ale veľmi ma to baví. Prešli sme už mnoho vecí. Dáva mi to potrebné sebavedomie hovoriť v španielčine a núti ma to trénovať. Všetko prebieha v pohode, už som si zvykla na nové mesto a cítim sa tu bezpečne.

Veľmi pekne ďakujem, že na mňa myslíte. Zatiaľ všetko v poriadku, ak niečo, tak sa ozvem. Zrejme sa moja nervozita s blížiacim sa odchodom zvýši, ale zatiaľ sa cítim skvele.

Prajem pekný deň

Mária

Chcete zažiť niečo podobné?
Tak neváhajte a kontaktujte ma ešte dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nezáväzný dopyt

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všedný deň 9 - 17h

Odpovieme do 24 hodín

Nemajte obavy. Všetko za Vás vybavíme.

Máme viac ako 29 rokov skúseností

História COOLAGENTu sa začala písať roku 1995 a odvtedy sme zažili a úspešne vyriešili toľko vecí, že už nás niečo len tak neprekvapí, a my vám tak s čímkoľvek dokážeme bleskovo pomôcť. Ruku na to!

Pár informácií z histórie

Pomohli sme viac ako 20 000 spokojným klientom

Našimi prvými klientkami boli Zuzana J. a Mária M., ktoré už v roku 1995 vyrazili na Au Pair do Británie. Odvtedy plníme životné priania a sny vás všetkých ako na bežiacom páse a veľmi nás to baví!

Pozrieť si referencie

Ku každému klientovi máme individuálny prístup

Dobre vieme, že každý z vás má svoje špecifické potreby, túžby, plány i ciele, ktoré si vždy starostlivo vypočujeme, aby sme vám mohli pomôcť vybrať ten najlepší program pre vás. A tým to nekončí, k ruke sme Vám po celý program.

Zistiť viac o nás
newsletter

Zostaňte s nami
v kontakte

Chcete si vybrať nejaký kurz alebo prácu v zahraničí a stále ešte váhate?