Prázdniny 2016 budú COOL! Teenageri čítajte…

Pláž, more, jedno z najobľúbenejších európskych miest, super aktivity, veľa kamarátov…a rodičia stovky kilometrov ďaleko 🙂

To znie dobre, však? A verte, že z tohto plánu budú aj rodičia nadšení!

Určite si totiž prajú, aby ste sa bez problémov dohovorili všade na svete a možno vás do učenia cudzích jazykov i trochu nútia. Aj keď veríme, že mnohí z vás sa učíte jazyky radi a ide vám to skoro samo. Aby to šlo úplne samo, nemuseli ste sa báť maturity a rozumeli všetkým pesničkám, filmom a seriálom, je najľahšie ísť niekam, kde sa daným jazykom hovorí a so slovenčinou si človek nepomôže.

Mohlo by to vyzerať napríklad takto…

  • Hneď získate veľa kamarátov
  • Skúsite nové aktivity a športy
  • Možno poprvýkrát pôjdete tak ďaleko len sami za seba
  • Veľmi rýchlo stratíte strach hovoriť
  • V hostiteľských rodinách spoznáte život miestnych
  • Vďaka skúseným „teamleaders“ sa budete mať vždy na koho obrátiť
  • Slovnú zásobu rozšírite tak, ako sa vám ani nezdalo…a bez bifľovania
  • Získate „full service“ – odvoz z/na letisko, jazykový kurz, veľa voľnočasových aktivít, exkurzie…
  • Budete COOL, pretože fotky z tohto pobytu sa budú na Instragrame či Facebooku skvele vynikať

Takže teraz už len vybrať miesto a vysvetliť rodičom, že táto investícia sa naozaj oplatí! Myslíme, že pod stromčekom alebo vedľa narodeninovej torty budú naše darčekové certifikáty vyzerať skvele! 😉

Rozhodnete sa pre najobľúbenejšiu destináciu a pôjdete na Maltu? Alebo si vylepšíte španielčinu v Barcelone? A nebola by lepšia nemčina vo Frankfurte? Ale angličtina sa hodí najviac… a pri mori v Brightone je tak pekne! Londýn by ale taktiež stál zato… A čo tak New York! Lenže francúzština znie krásne… a Nice je naozaj luxusné miesto!

Vieme, vybrať je ťažké. Naštastie máme dvadsaťročné skúsenosti so zahraničnými pobytmi, takže vás v tom nenecháme a s výberom radi pomôžeme. Zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 124 368, povedzte koordinátorkám Žanete v Bratislave a Lucii v Košiciach, aké sú vaše predstavy, a spolu to určite vymyslíme!

Tešíme sa na vás!

P.S.: Ak by sa Vám nechcelo samému a chceli by ste so sebou vziať súrodenca alebo kamarátov, získate kurz ešte výhodnejšie – so zľavou 60 EUR/osoba.