COOL Job in London

Základný kurz cestovného ruchu zahrnutý v programovom poplatku!  INFO

COOL Job in LONDON

Tento program je určený pre mladých ľudí, ktorí chcú cestovať a pracovať v Londýne. Naša partnerská agentúra Vám zabezpečí ubytovanie od prvého dňa v Londýne. Na výber je viacero možností. Pred odchodom si vyberiete tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Po úvodnej konzultácii Vám zabezpečia niekoľko pracovných pohovorov s potenciálnymi zamestnávateľmi. Zároveň dostanete aj UK simkartu, aby ste boli dostupní pre potenciálnych zamestnávateľov, alebo aj pre partnerskú agentúru, keď Vám bude volať kvôli termínom pohovorov.

Program je vhodný pre všetkých uchádzačov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Veľkú Britániu a môže byť i tým najvhodnejším riešením, ako sa zdokonaliť v angličtine, získať praktické skúsenosti a obohatiť si životopis. Všetko si môžete zariadiť rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

London_panorama_TH1

UBYTOVANIE:
Vďaka dlhoročným skúsenostiam má naša partnerská agentúra bohatú sieť kontaktov a preto vie zabezpečiť ubytovanie v 1.,2. a 3.zóne za veľmi výhodné ceny.
Na výber sú 2 možnosti ubytovania:

London_metro_TH

HOUSESHARE – zdieľané domy s viacerými spolubývajúcimi. K dispozícii sú 1 a 2-lôžkové izby, pričom spoločne zdieľate kuchyňu, kúpelňu, obývaciu miestnosť. Ubytovanie je vhodné ak plánujete pobyt na min. 2 a viac mesiacov. V domoch máte k dispozícii TV, chladničku, plne vybavenú kuchyňu a kúpelňu. Ceny sa menia v závislosti od sezóny a voľných kapacít, ale bývajú v tomto rozmedzí:

  • 1-lôžková izba: 120-150 GBP/týždeň/osoba
  • 2-lôžková izba: 90-120 GBP/týždeň/osoba
  • 3-lôžková izba: 75-95 GBP/týždeň/osoba

Po príchode sa vždy platí vratný depozit vo výške 2-4 týždňového nájmu a nájomné na prvé dva týždne. Depozit sa vracia na konci pobytu pri dodržaní výpovednej lehoty 2-4 týždne.

ŠTUDENTSKÉ REZIDENCIE/APARTMÁNY – nájdete tu študentov z celého sveta vo veku medzi 18-30 rokov, čo Vám otvára ďalšie možnosti, kde si môžete precvičovať svoju angličtinu a nájsť si nových priateľov. V rezidencii je k dispozícii TV miestnosť, práčovňa, kúpeľne, kantína a výdajný automat. Ceny sa menia v závislosti od sezóny a voľných kapacít, ale bývajú v tomto rozmedzí:

  • 1-lôžková izba: 242 GBP/týždeň/osoba
  • 2-lôžková izba: 148 GBP/týždeň/osoba
  • 3-lôžková izba: 162 GBP/týždeň/osoba

Po príchode sa platí vratný depozit vo výške 1-4 týždňového nájmu a nájomné na prvé dva týždne. Depozit sa vracia na konci pobytu pri dodržaní výpovednej lehoty 2-4 týždne. Posteľné prádlo a príbor nie je zahrnutý, je však možne zakúpiť si set za 55 GBP.

London_panorama_TH2

NÁJDENIE PRÁCE:

London_phone_TH5

Naša partnerská agentúra sídli priamo v centre Londýna a počas celých 6 mesiacov Vám vždy rada poradí a pomôže ohľadom Vášho pobytu v Londýne. Po príchode absolvujete ústny pohovor, kvôli overeniu angličtiny, spoločne pripravíte/upravíte Váš životopis a následne sa dohodnete na pohovoroch u konkrétnych zamestnávateľoch. Na každý deň zabezpečia min. 1 pohovor až do času kým si nenájdete prácu. Väčšinou trvá nájdenie práce 2-7 dní, samozrejme závisí to od úrovne angličtiny, čím nižšia je znaloť angličtiny, tým dlhšie môže nájdenie práce trvať. Vo všeobecnosti platí, že uchádzači s dobrou znalosťou angličtiny si nájdu prácu v priebehu 2-7 dní, so slabšou znalosťou to je cca 1-2 týždne. Hĺadanie pozície v letných mesiacoch, medzi júnom-augustom môže trvať dlhšie.

Pozície je možné rozdeliť do dvoch kategórii:

  •  „public-facing“ pozície, kde sa vyžaduje veľmi dobrá znalosť angličtiny, pretože uchádzač je v priamom kontakte so zákazníkmi, hosťami apod. Medzi tieto pozície patria napr. barman/ka, čašník/čka, predavač/ka, recepčný/á apod.
  •  „non public-facing“ pozície, kde neprichádzate do styku so zákazníkmi a nevyžaduje sa výborná znalosť angličtiny. Tieto pozície sú napr. pomoc v kuchyni, pomocný čašník, umývač riadu, upratovanie, roznášač pizze apod.

Väčšina pozícii je v 1. a 2.zóne Londýna a sú relatívne blízko aj k ubytovaniu, cca 20-25 minút verejnou dopravou. Priemerný mesačný zárobok je okolo 900 GBP.

Vrátenie daní: si je možné zariadiť prostredníctvom firmy DENDAX po návrate zo zahraničia, POŽIADAŤ O VRÁTENIE DANÍ

London_bridge_TH6PROGRAMOVÉ POPLATKY:

Pri registrácii:
200,- EUR – rezervačný poplatok

TERAZ LEN 100 EUR!

Po akceptácii do programu/pred príchodom do Londýna:

  • v období január-november (okrem mesiaca august) = 375 GBP /osoba
  • v mesiacoch august a december = 275 GBP /osoba

Ďalšie poplatky: depozit a poplatok za ubytovanie podľa zvoleného typu

logo_coolagent10perc

Pre detailnejšie informácie kontaktujte našich koordinátorov:

Bratislava: praca@coolagent.sk
Košice:  kosice@coolagent.sk
Londýnlondyn@coolagent.sk

NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA vyplnením on-line formulára.

alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo.

Ponuka platí do obsadenia voľných pozícií a do odvolania. COOLAGENT si vyhradzuje právo na dočasné obmedzenie alebo zmenu tejto ponuky.

COOLAGENT
Vaša cesta do sveta…