COOL Job in London

 Katalog pic   nezavazna registracia

UPDATE 5.1.2021 – v Británii sa situácia veľmi zlepšila a máme ponuky!! Môžete sa registrovať, ak máte vyriadení pre-settled status. Ako alternatívu môžete využiť Pracovný pobyt v Írsku.  

NOVINKA! – základný kurz cestovného ruchu zahrnutý v programovom poplatku! INFO

Tento PROGRAM je určený pre mladých ľudí, ktorí chcú cestovať a pracovať v Londýne. Naša partnerská agentúra sídli priamo v centre a ich služby budete mať predplatené na dobu 6 mesiacov. Počas tejto doby môžete využívať ich asistenciu s hľadaním pozície, aj keby ste chceli počas tejto doby pozíciu vymeniť. Po príchode absolvujete ústny pohovor kvôli overeniu angličtiny, spoločne pripravíte/upravíte Váš životopis a následne sa dohodnete na pohovoroch u konkrétnych poskytovateľov pracovnej praxe. Na každý deň budete mať zistený min. 1 pohovor až do doby, pokiaľ Vás niektorý poskytovateľ pracovnej praxe nepotvrdí. To väčšinou trvá 2-7 dní, závisí to ale na úrovni Vašej angličtiny, čím nižšia je znalosť angličtiny, tým dlhšie môže nájdenie pozície pracovnej praxe trvať. Všeobecne platí, že uchádzači s dobrou znalosťou angličtiny si nájdu pozíciu v priebehu 2-7 dní, so slabšou znalosťou to je cca 1-2 týždne. Partnerská agentúra garantuje zaistenie pozície pracovnej praxe do 14 pracovných dní od príletu.

Program je vhodný pre všetkých uchádzačov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Veľkú Britániuzarobiť si peniaze – a môže byť aj tým najvhodnejším riešením, ako sa zdokonaliť v angličtine, získať praktické skúsenosti a obohatiť si životopis. Všetko si môžete zariadiť rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

London_panorama_TH1

Programový poplatok: 100,- EUR / hradí sa v SR, ďalej sa platí priamo v partnerskej agentúre v Londýne:

– v období január – november (okrem augusta) – 325,- GBP/osoba
– v mesiacoch august a december – 275,- GBP/osoba

PLUS depozit a poplatok za ubytovanie podľa zvoleného typu.

Vhodné pre: jednotlivcov / páry
Vek: min. 18 rokov
Úroveň angličtiny: min. mierne / stredne pokročilá
Minimálna dĺžka kontraktu: 2 mesiace
Prax: je výhodou, ale nie je nutná
Lokality: Londýn
Pozície: „public-facing“ pozícia, kde sa vyžaduje veľmi dobrá znalosť angličtiny, pretože uchádzač je v priamom kontakte so zákazníkmi, hosťami apod. Medzi tieto pozície patrí napr. barman/ka, čašník/čašníčka, predavač/ka, recepčný apod.; „non public-facing“ pozície, kde neprichádzate do styku se zákazníkmi a nevyžaduje sa výborná znalosť angličtiny. Tieto pozície sú napr. pomoc v kuchyni, pomocný čašník, umývač riadov, upratovač/ka, roznášač pizzy apod.
Ubytovanie: vlastné alebo zaistené partnerskou agentúrou
Ponúkaná odmena: min. 6,45 GBP/hod – 8,72 GBP/hod. (podľa platných britských zákonov od 1. 4. 2020). Z odmeny sa odpočítavajú zákonné zrážky.
Kedy sa zaregistrovať: minimálne 2 týždne vopred
Vrátenie daní:
je možné si zariadiť cez firmu DENDAX po návratu zo zahraničia, POŽIADAŤ O VRÁTENIE DANÍ

UBYTOVANIE:
Záujemcovia si môžu zaistiť ubytovanie samy alebo za pomoci partnerskej agentúry.

Na výber sú 2 možnosti ubytovania:

London_metro_TH

HOUSESHARE – zdieľané domy s viacerými spolubývajúcimi. Lokality – Silvertown, Walthamstow, Tottenham, Forest Gate, Leyton, atď. K dispozícii sú 1 a 2-lôžkové izby, pričom spoločne zdieľate kuchyňu, kúpeľňu, a obývaciu miestnosť. Ubytovanie je vhodné ak plánujete pobyt na min. 2 a viac mesiacov. V domoch máte k dispozícii TV, chladničku, plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. Ceny sa menia v závislosti od sezóny a voľných kapacít, ale bývajú v tomto rozmedzí:

  • 1-lôžková izba: 125-150,- GBP/týždeň/osoba
  • 2-lôžková izba: 90-125,- GBP/týždeň/osoba

Po príchode sa vždy platí vratný depozit vo výške 2-4 týždňového nájmu a nájomné na prvé dva týždne. Depozit sa vracia na konci pobytu pri dodržaní výpovednej lehoty 2-4 týždne.

ŠTUDENTSKÉ REZIDENCIE/APARTMÁNY – nájdete tu študentov z celého sveta vo veku medzi 18-30 rokov, čo Vám otvára ďalšie možnosti, kde si môžete precvičovať svoju angličtinu a nájsť si nových priateľov. V rezidencii je k dispozícii TV miestnosť, práčovňa, kúpeľne, kantína a automat s občerstvením. Ceny sa menia v závislosti od sezóny a voľných kapacít, ale bývajú v tomto rozmedzí:

  • 1-lôžková izba: 242,- GBP/týždeň/osoba
  • 2-lôžková izba: 148,- GBP/týždeň/osoba
  • viac-lôžková izba: 109 – 123,- GBP/týždeň/osoba

Po príchode sa platí vratný depozit vo výške 1-4 týždňového nájmu a nájomné na prvé dva týždne. Depozit sa vracia na konci pobytu pri dodržaní výpovednej lehoty 2-4 týždne. Posteľné prádlo a príbor nie je zahrnutý, je však možne zakúpiť si set za 55,- GBP.

London_phone_TH5

London_bridge_TH6

PROGRAMOVÝ POPLATOK ZAHŔŇA :

  • online kurz cestovného ruchu
  • poplatky organizátora – zahraničnej agentúry
  • asistenčné služby
  • garanciu zaistenia pozície pracovnej praxe do 14 pracovných dní a asistenčné služby partnerskej agentúry po dobu 6 mesiacov od príletu
  • možnosť obrátiť sa na 24-hod. non-stop HELP LINE

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ZAREGISTRUJTE SA NA PROGRAM PRACOVNEJ PRAXE VO VEĽKEJ BRITÁNII – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…