Work & Travel USA – Postup

Čo je potrebné, keď sa chceš zaregistrovať do programu?

V prvom rade je nutné byť študentom denného štúdia VŠ. Do programu berieme aj prvákov a piatakov! Ďalej je rozhodujúci vek, ak sa chceš zúčastniť programu, musí Ti byť od 19 do 29 rokov. Vyplníš a donesieš nám pár formulárov a Tvoje nezabudnuteľné leto v USA sa môže začať 🙂

WAT41. Do programu Ťa akceptujeme na základe vyplnenej prihlášky Student Application 2017, uhradenej zálohy 200,- USD a podpísaní zmluvy.

2. Keď budeš potrebovať kontakty na potencionálnych poskytovateľov pracovnej praxe, vyjdeme Ti samozrejme v ústrety.

3. Po nájdení vhodnej pozície pracovnej praxe Ti poskytneme kontrakt od Tvojho poskytovateľa pracovnej praxe, tzv: „Summer 2017 Employment Agreement“.

4. Ak máš zaistenú pozíciu pracovnej praxe v USA a ukážeš nám kópiu podpísanej zmluvy, vyžiadame pre Teba formulár DS-2019. Zároveň bude potrebné doplatiť 2. časť programového poplatku.

5. V prípade zaistenia pozície pracovnej praxe agentúrou doplatíš 340,- USD za zabezpečenie pozície pracovnej praxe.

6. Objednáme Ťa na pohovor na americkej ambasáde a pomôžeme Ti s vyplnením všetkých formulárov potrebných na udelenie víza. Pred pohovorom je potrebné uhradiť poplatok americkej ambasáde 160,- USD.

7. Poradíme Ti, kde a ako si zariadiť letenku. Všeobecne platí, že čím skôr si zarezervuješ letenku, tým lepšiu cenu Ti cestovná kancelária môže poskytnúť. Aj COOLAGENT zabezpečuje letenky, takže Ti radi pomôžeme letenku zakúpiť.

8. Po získaní víza nasleduje predodletová orientácia, ktorú pre Teba COOLAGENT v rámci svojho servisu usporiada zadarmo. Okrem informácií potrebných pre Tvoj pobyt v USA tu získaš aj ďalšie potrebné doklady ako sú: handbook, programová identifikačná karta, kontakt na nonstop emergency line + informácie k security service.

9. Odletíš do USA 🙂

10. Vrátenie daní: si je možné zariadiť prostredníctvom firmy DENDAX po návrate zo zahraničia, POŽIADAŤ O VRÁTENIE DANÍ

WAT6WAT5

Je Ti ešte niečo nejasné? Máš akékoľvek ďalšie otázky? Volaj na našu bezplatnú info linku 0800-1-AGENT, tj. 0800-1-24368.

Pre detailnejšie informácie kontaktujte našich koordinátorov:

Bratislava: Silvia, usa@coolagent.sk
Košice: kosice@coolagent.sk
Londýnlondyn@coolagent.sk

NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA vyplnením on-line formulára.

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo.

Ponuka platí do obsadenia voľných pozícií a do odvolania. COOLAGENT si vyhradzuje právo na dočasné obmedzenie alebo zmenu tejto ponuky.

COOLAGENT Vaša cesta do sveta