USA Work & Travel

PRE ROK 2018 KAPACITY NAPLNENÉ! VYBERTE SI INÝ PROGRAM Z NAŠEJ BOHATEJ PONUKY🙂

KATALÓG PRACOVNÝCH PROGRAMOV NA STIAHNUTIE

COOLAGENT ponúka legálny program pracovnej praxe pod záštitou americkej vlády:

NOVINKA: POZRITE SI PRÍSPEVKY ÚČASTNÍKOV NA VIDEU YOUTUBE

Ak chcete zažiť skvelé letné prázdniny v USA, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes na bezplatnej linke 0800-1-AGENT, tj. 0800-1-24368.

Work and Travel je najlepší plán na leto 2017!

Si študentom denného štúdia VŠ a nevieš, čo budeš robiť cez letné prázdniny v tomto roku?

Máme pre Teba COOL riešenie – Program Work and Travel in the USA – celý postup.

Určite vieš, o čo ide! O skvelú príležitosť ako legálne žiť, pracovať, cestovať a baviť sa na území Spojených štátov amerických, spoznať nové miesta, získať nových priateľov, zažiť neoceniteľnú skúsenosť z práce v zahraničí a ešte si napríklad priniesť domov slušnú finančnú dotáciu na svoje ďalšie štúdium alebo čokoľvek iné 🙂

Máš super šancu vyraziť na leto do New Yorku, Washingtonu, Colorada, na Floridu alebo do LA, alebo skúsiť život v Salt Lake City či na Southfork Ranch 🙂 Alebo kdekoľvek inde!

Vízum J1 má síce obmedzenú platnosť a nemôže byť predĺžené, ale i tak Ti umožní pobudnúť v USA po dobu až 4 mesiacov počas Tvojich letných prázdnin! Najčastejším modelom je situácia, kedy študenti 3 mesiace pracujú a zarábajú a 4. mesiac sa venujú cestovaniu a zábave.

A kde budete bývať? Kliknite tu.

WAT2Podmienkou na účasť v programe Work and Travel je minimálne komunikatívna znalosť angličtiny a štatút študenta vysokej školy (denné štúdium) a zabezpečená pozícia pracovnej praxe v USA. Študent si sám zodpovedá za to, že má zabezpečenú pozíciu pracovnej praxe pred príletom do USA, čo je v tomto programe bežná prax a i to nám umožňuje zachovávať nízke programové poplatky. Existuje mnoho medzinárodných agentov ponúkajúcich tisíce možností praxe, a pravdou je i to, že mnoho študentov ich pomoc vôbec nepotrebuje a „job“ si nájdu aj bez asistencie agentov. Či už za pomoci vlastnej univerzity, najrôznejších veľtrhov pracovných príležitostí, internetu, inzerátov alebo svojich známych a kamarátov. COOLAGENT je samozrejme pripravený svojím klientom v prípade záujmu ponúknuť zabezpečenie pozície pracovnej praxe!!!

Bližšie detaily získate tu.

COOLAGENT – Your COOL Agency