Typy programov

🇺🇸 Typy programov 🇺🇸
SUMMER CAMP AMERIKA

Preži leto na americkom tábore!


Máš otázky? Pre detailnejšie informácie kontaktuj našu koordinátorku Emíliu Michálkovou
na emaile 📧 emilia@coolagent.sk, alebo tel. čísle 📞+421 908 724 368


Spoznaj Ameriku s COOLAGENT!

Zaujíma Ťa na aký tábor sa môžeš dostať?

Nižšie sú vypísané typy táborov, ktorých sa môžeš zúčastniť:

Private Camp 🌅

Tieto tábory majú veľmi veľký rozsah aktivít (Landsports, Watersports, Arts & Crafts, Outdoor Adventure, Performing Arts, Media and Music). Organizujú sa tu i klasické táboráky, výlety mimo tábor apod. Jazdia sem deti z rôznych kútov sveta vo veku 7-17 rokov.

Tábory sú v prírode najčastejšie pri jazere a so športovými ihriskami. Ako Counsellor budeš mať ubytovanie s deťmi v chatke. Campower je ubytovaný v inej chatke s ostatným personálom v tábore.

Single Gender Camp 🏞

Ako už názov hovorí, ide o tábory, ktoré sú len pre dievčatá alebo pre chlapcov. Tábory sú podobné ako Private Camp a organizujú sa podobné aktivity. Na tieto tábory jazdia deti vo veku 6-16 rokov. Väčšinou býva Counsellor rovnakého pohlavia ako deti v tábore, aby sa dodržali pravidla Single Gender Campu.

Ako Counsellor budeš mať ubytovanie s deťmi v chatke (slečny s dievčatami a páni s chlapcami). Campower je ubytovaný v inej chatke s ostatným personálom v tábore.

Girl Scout Camp 🏕

Dievčenské skautské tábory sú zamerané na aktivity vonku. Je tu veľa turistiky, kempovania vonku, prechádzok v prírode a teambuildingových aktivít. Tábor je určený len pre dievčatá – GIRLS POWER! Dievčatá sú vo veku 5-17 rokov.

Keďže je tábor zameraný na aktivity vonku a ide i o súžitie s prírodou, býva sa v stane s drevenou podsadou. Counsellor má vlastný stan, ktorý môže zdieľať s ďalšou inštruktorkou.

Under-Served Community Camp 🌄

Tábory pre deti zo sociálne slabších rodín môžu byť taktiež známe ako neziskové tábory, pretože na rozdiel od väčšiny ostatných táborov nie sú nastavené tak, aby zarábali peniaze. Jediným účelom týchto táborov je umožniť týmto deťom, aby si užili voľné chvíle počas leta, pretože túto príležitosť vo svojom každodennom živote nemusia dostať. Kemp je väčšinou situovaný v prírode pri jazere a býva sa v chatkách. Counsellor má ubytovanie s ostatnými pracovníkmi z tábora.

Special Needs Camp 🏞

Tieto tábory sú určené pre deti a dospelých (od 8 do 80 rokov), ktorí vyžadujú špecifický typ starostlivosti z dôvodu zdravotného postihnutia. Je tu spolupráca s niekoľkými tábormi, ktoré sa starajú o táborníkov s výukovými a emočnými potrebami, rovnako ako s fyzickým a mentálnym postihnutím. Niektoré tábory sa môžu špecializovať na ťažké telesné postihnutie, zatiaľ čo iné budú pre táborníkov s poruchami správania, ako je ADHD alebo autizmus.

Nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti. Ubytovanie je zabezpečené v chatkách a Counsellor žije so svojou skupinkou táborníkov i s ďalšími inštruktormi, ktorí majú viac skúseností.

Jewish Camp 🕍

Veľké množstvo letných táborov v Amerike je práve tohto typu! Všetci táborníci pochádzajú zo židovského prostredia a budú mať rôzne židovské zvyky. Deti budú vo veku od 6 do 16 rokov a zostanú od jedného týždňa do 4 týždňov alebo dokonca celé leto (8 týdňov).

Counsellor žije so svojou skupinkou táborníkov i s ďalšími inštruktormi v chatke. Okrem židovských aspektov tábora bude mať tábor na výber širokú škálu športových i nešportových aktivít, ako sú rôzne športy, dobrodružstvá vonku, vodné aktivity, umenie, dráma, hudba a mnoho ďalšieho!

Christian Camp ⛪

Práca na kresťanskom tábore je rovnaká ako práca na väčšine ostatných táborov, a ak máš kresťanské zázemie, mohlo by to byť pre Teba to pravé! Deti, ktoré navštevujú tábor, sú obvykle vo veku 7-16 rokov a pochádzajú z rôznych prostredí.

Môžeš očakávať veľa tradičných letných táborových aktivít, ako je šport, outdoorové dobrodružstvo, divadlo, vodné aktivity a mnoho ďalších. Ubytovanie sa bude líšiť v závislosti na type tábora, ale s najväčšou pravdepodobnosťou budeš bývať v chatke s ostatnými zamestnancami a táborníkmi.

Pre nezáväznú registráciu kliknite prosím SEM.

Máš otázky? Pre detailnejšie informácie kontaktuj našu koordinátorku Emíliu Michálkovou
na emaile 📧 emilia@coolagent.sk, alebo tel. čísle 📞+421 908 724 368