Štúdium a pracovná prax na Novom Zélande

Chcete navštíviť Nový Zéland, ale nedarí sa Vám dostať do kvóty na Working Holiday visa?

Chceli by ste sa zlepšiť v angličtine v krajine, kde sa natáčali filmové verzie Tolkienových kníh? Alebo by ste chceli iba spojiť štúdium s prácou v tejto prekrásnej krajine južnej pologule?

COOLAGENT má pre Vás tú správnu voľbu!

Základný kurz cestovného ruchu zahrnutý v programovom poplatku!  INFO

KATALÓG PRACOVNÝCH PROGRAMOV NA STIAHNUTIE

Job Club program na Novou Zélande je programom našej partnerskej školy, ktorý Vám umožní nielen študovať, ale aj pracovať 20 hodín týždenne v meste Auckland a v jeho okolí! Či už budete pracovať v reštauráciách, hoteloch, obchodoch alebo cestovných agentúrach, Job Club je ten pravý program pomocou ktorého vyťažíte z Vášho študijného pobytu na Novom Zélande čo najviac.

Pozrite sa na to, ako to v škole vyzerá

PODMIENKY ÚČASTI:

 • vek 18 a viac rokov
 • znalosť anglického jazyka na úrovni intermediate a vyššie pre možnosť spolupráce s agentúrou Function Staff
 • pobyt min. v dĺžke 14 týždňov

102752005 100842501 125926875

LOKALITA:

Auckland sa nachádza v severnej časti Nového Zélandu. Je najväčším a najľudnatejším mestom krajiny. Má vyše 1,4 milióna obyvateľov, čo tvorí 31% populácie obyvateľov Nového Zélandu. So svojím miernym podnebím a výbornými možnosťami zamestnania patrí medzi najvyhľadávanejšie mestá pre štúdium. Štátnym jazykom je angličtina, ale v meste sa nachádzajú aj rôzne etnické skupiny, zložené najmä z Európanov, obyvateľov Pacifiku a tiež obyvateľov východnej Ázie. Multikultúrna mozaika ponúka bohatú zmes kultúrnych, športových a turistických príležitostí. V roku 2009 bol Auckland zaradený na 4. miesto v rebríčku miest s najlepšou kvalitou života.

OBSAH A DĹŽKA PROGRAMU:

Program Job Club Vám umožní pracovať na čiastočný úväzok ( 20 hodín / týždeň) počas Vášho štúdia. Podmienkou na akceptáciu do tohto typu programu je zabezpečenie jazykového kurzu v dĺžke minimálne 14 týždňov.

Job Club program zahŕňa nielen pomoc s nájdením umiestnenia pracovnej praxe, ale ponúkajú aj kariérne poradenstvo, pomoc s prípravou životopisu, tréningy vstupných pohovorov a pomoc s prihláškou na New Zealand Tax (IRD) Number. Navyše Vás naučia všetko potrebné o zákonoch pracovného pomeru, Vašich právach či mzde.

Čo je na tom to najlepšie?! Celý program Club Job je úplne ZADARMO !!!

125913275  Waiheke island 121582546

OBSADZOVANÉ POZÍCIE:

Škála ponúkaných pozícií je veľmi široká, je tu možnosť získať akúkoľvek pozíciu, kde dochádza ku kontaktu so zákazníkom. Najčastejšie sú obsadzované pozície v hoteloch, reštauráciách, supermarketoch, kaviarňach alebo aj cestovných agentúrach. Účastníci, ktorých angličtina je na minimálne stredne pokročilej úrovni majú možnosť nájsť si zamestnanie cez agentúru Function Staff, s ktorou škola priamo spolupracuje. Pozície brigád sú najčastejšie jednorazové ako výpomoc pri obsluhe spoločenských akcií či športových zápasov. Môže sa teda stať, že budete dostávať sms o voľných pozíciách priamo do svojho mobilu. COOL, nie?!

ŠKOLA:

Budova školy sa nachádza v centrálnej časti Aucklandu, v blízkosti prístavu, obchodov, autobusových a vlakových zastávok, reštaurácií a divadiel . Škola ponúka jazykové kurzy v 7 leveloch a okrem všeobecnej angličtiny sa študenti môžu zamerať aj na Business angličtinu, TESOL + TKT, FCE a CAE či Academic English preparation štúdium. V triede sa nachádza v priemere 11 študentov. Škola je registrovaná a akreditovaná kategóriou NZQA Category 1, čo umožňuje jej študentom pracovať 20 hodín týždenne popri štúdiu full time jazykového kurzu.

OSTATNÉ SLUŽBY:

 • garancia zaistenia pozície pracovnej praxe na farme: 300 NZD (každá dalšia farma 100 NZD)
 • zaistenie Au Pair: 400 NZD
 • zaistenie Internshipu: 650 NZD
 • garancia zaistenia pozície pracovnej praxe v oblasti Hospitality / IT / Travel & Tourism: 300 NZD
 • Surf trip cez víkend: 150 NZD

UBYTOVANIE:

Ubytovanie je možné v overených hostiteľských rodinách alebo v apartmánoch, ktoré Vám škola pomôže zabezpečiť.

Ceny v NZD za týždeň na osobu + Poplatok za nájdenie ubytovania: 195 NZD 
Hostiteľská rodina
280
Apartmány 1 lôžková izbamax. 280
Apartmány - 2 lôžková izbamax. 220

 CENA:

Ceny v NZD + Zápisné 250 NZD2 - 13 týždňov14 - 23 týždňov24 - 35 týždňov36 - 48 týždňov
Full time kurz 25 lekcií týždenne395
385375
365

Pre konkrétne kalkulácie kontaktujte našich koordinátorov. Výsledná cena se vypočíta aktuálnym kurzom v deň uzavretia zmluvy. Orientačný kurz 1 EUR= 1, 60 NZD.

PRÍKLAD KALKULÁCIE:

14 týždňov Full time kurzu ( 25 lekcií / týždeň) s ubytovaním v 2- lôžkovom apartmáne, bez stravy = 250+ 14×295 + 195 + 14x 200 = 7 375 NZD = cca  4 500 EUR

Náklady:

 • zápisné
 • kurz podľa výberu
 • ubytovanie podľa výberu
 • poplatok za študentské víza 270 NZD
 • letenka od 600 € (jednosmerná)
 • poistenie od 400 € (rok)
 • finančné krytie 1250 NZD / mesiac

 logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. tel. +421 908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na REGISTRÁCIA NA PROGRAM ŠTÚDIUM A PRACOVNÁ PRAX NA NOVOM ZÉLANDE– stránka obsahuje informácie k vyplneniu a on-line formulár).

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo.

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…