Ubytovanie v Austrálii

Pokiaľ hľadáte ubytovanie v Austrálii, môžete si vybrať s našej ponuky. Naši partneri v Austrálii ponúkajú na výber z ubytovania v hostiteľských rodinách alebo v zdieľaných apartmánoch a domoch.

Ubytovanie v hostiteľských rodinách

HOMESTAY, ubytovanie v hostiteľských rodinách je ideálna voľba pre študentov, ktorí chcú spoznať pravý austrálsky spôsob života, spoznať tamojšiu kultúru, zvyky. Majú tiež možnosť komunikovať neustále v angličtine s rodinou či zdieľať svoje záujmy. Rodina poskytuje študentovi bezpečné a priateľské prostredie, vlastnú izbu, kúpeľňu a tiež stravu.

Cenník ubytovania HOMESTAY

74226923 110872245

Zdieľané domy a izby

Na výber z CozzyStay alebo Matilda accomodation. Pri tomto type ubytovanie študenti zdieľajú dom spolu s ďalšími študentami. Vďaka prijateľným cenám je zdieľanie domov veľmi populárne a umožňuje spoznávať ľudí iných kultúr a národností, či získavať nových priateľov. Domy sú moderne zariadené, čisté a poskytujú všetko čo študent potrebuje vrátane internetu, plne zariadenej kuchyne, vstavaných šatníkov a dobrou dostupnosťou dopravy do centra.

76721502 100480706

Domy COZZYSTAY sa nachádzajú v lokalitách North Sydney, Kingsford a Randwick. Do centra mesta je to maximálne 25 minút verejnou dopravou.

Cenník ubytovania COZZYSTAY

Domy MATILDA ACCOMODATION sa nachádzajú v lokalitách Greenwich, Cooge, Marrckville a Earlwood.

Cenník ubytovania MATILDA ACCOMODATION

Ako postupovať

Stačí kliknúť na stránku našej partnerskej agentúry 2STAY v Austrálii TU, vyhľadať si ubytovanie podľa preferencií a lokality a postupovať presne podľa inštrukcií na stránke.

KOMPLETNÝ CENNÍK 

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na praca@coolagent.sk  alebo na tel.  0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ZAREGISTRUJTE SA NA PROGRAM PRACOVNEJ PRAXE V AUSTRÁLII – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…