Gold Coast

Tipy COOLAGENT:
• viac než 300 slnečných dní v roku
• Surfers Paradise – Surferský raj!
• fantastické piesočné pláže
• zábavné parky a atrakcie
• nočné kluby, reštaurácie, bary …

Surfers Paradise, Gold Coast Coastline, Queensland, Australia

Slnečný Gold Coast sa nachádza len 60 minut juhovýchodne od Brisbane a je preslávené svojou časťou Surfers Paradise – Raj Surferov… Gold Coast má cca 315 000 obyvateľov. Priemerné teploty sa pohybujú v rozmedzí od 11-29 C, mesto má viac než 300 dní slnečného počasia behom roku.

Gold Coast ponúka zahraničným študentom jednu z najlepších surferských pláží sveta, vzrušujúci nočný život, fantastické jedlo a rôzne obchody. Pobyt v tejto lokalite umožňuje skombinovať štúdium s COOL! prostredím a uvoľnenou atmosférou, čo život v tejto príjemné prímorské lokalite ponúka v plnej miere.

Golden Cost Golden Cost

Školy: Školy tu majú rovnaký charakter ako v Brisbane a ponúkajú rôzne odborné a jazykové kurzy pre každého. Vyberte si medzi kurzmi hospitality, hairdressing alebo klasické jazykové kurzy a poznajte krásy aj tejto časti Austrálie.
Volný čas: Gold Coast je jedna z najobľúbenejších turistických oblastí Austrálie. Ročné toto miesto navštívi okolo 2 000 000 turistov, ktorých sem lákajú hlavne nádherné piesočné pláže, vysoké vlny na surfovanie a rušný nočný život. Toto prímorské letovisko sa pýši viac ako 35 kilometrovými plážami, lemovanými výškovými budovami. Je to moderní mesto, ktoré žije naplno, a preto sa tu nebudete nikdy nudiť.
Práca a životné náklady: Väčšina škôl ponúka v rámci svojich kurzov a platenej praxe, kde si študenti môžu priamo vyskúšať, čo sa naučili. A potom je väčšinou už len krok k tomu, aby ste v danom hoteli pracovali aj mimo školy :-).

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na praca@coolagent.sk  alebo na tel.  0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ZAREGISTRUJTE SA NA PROGRAM PRACOVNEJ PRAXE V AUSTRÁLII – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…