Pracovné programy v Kanade

Kanada je jedným veľkým zážitkom. V tejto krajine môžete objavovať jedny z najmohutnejších vodopádov, pozorovať ľadové medvede, objavovať krásnu prírodu národných parkov a zažiť veľkomestá ako sú Toronto či Vancouver. Využite programy Work and Study na objavovanie Kanady.

  

Prvou možnosťou je work and study program, kedy študujete a počas svojho štúdia máte povolenie na prácu. Vrámci tohto programu Vám vieme ponúknuť viacero možností, či už vo Vancouvri, v Toronte alebo vo Whistleri.

Work and Study vo Vancouvri a v Toronte 
Programy vo Vancouvri a v Toronte je zameraný na zdokonalovanie sa v oblasti hoteliérstva, gastronómie a rôznych odnoží v týchto oblastiach.
Prečítajte si viac.

Work and Study vo Whistleri
Pokiaľ ste nadšenec dobrodružstva, prírody a adrenalínu tento program je presne pre Vás, vďaka Work and Study Programu vo Whistleri môžete získať certifikát horského či lyžiarskeho vodcu priučiť sa videografii a mnoho iného.
Prečítajte si viac. 

 

Druhou možnosťou ako vycestovať do Kanady je žiadať o Working Holiday víza.

Pokiaľ patríte medzi šťastlivcov, ktorým sa podarilo získať Working Holiday víza a nechcete cestovať do Kanady „na blind“ radi Vám pomôžeme.
Prečítajte si viac.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. tel. +421 908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA vyplnením on-line formulára.

Všetky konzultácie a príprava kalkulácií sú nezáväzné a zadarmo.

Ponuka platí do obsadenia voľných pozícií a do odvolania. COOLAGENT si vyhradzuje právo na dočasné obmedzenie alebo zmenu tejto ponuky.