Greystone College

­čçĘ­čçŽ ┼át├║dium a pr├íca v Kanade ­čçĘ­čçŽ

GREYSTONE COLLEGE

TORONTO & MONTREAL

┼ákola Greystone College je sou─Ź├íst├ş ILSC Education Group, ktor├í pon├║ka kvalitn├ę vzdelanie v Kanade, Austr├ílii a Indii. V Kanade otvorila svoju prv├║ pobo─Źku v roku 1991 vo Vancouveru a od tej doby sa st├íle rozrast├í. Svoj├şm ┼ítudentom pon├║ka vzdelanie v oblasti marketingu, hospitality a businessu.


Pre detailnej┼íie inform├ície kontaktujte na┼íu koordin├ítorku na emaile coolagent@coolagent.sk  alebo na tel. ─Ź├şsle +421 908 724 368


Viac inform├íci├ş o ┼íkole sa dozviete tu.

ŠTUDIJNÉ PROGRAMY

Greystone College pon├║ka co-op programy s r├┤znou d─║┼żkou trvania. M├┤┼że ├şs┼ą o program na 6 mesiacov alebo na 1 rok. ┼átudenti maj├║ lekcie obvykle prv├║ ─Źas┼ą cel├ęho programu a druh├║ ─Źas┼ą venuj├║ platenej st├í┼żi (Co-op).

International Business Management (IBM) – Montreal

Absolventi z├şskaj├║ vynikaj├║ce znalosti o z├íkladoch riadenia podniku. Tento program poskytuje ┼ítudentom z├íkladn├ę znalosti medzin├írodn├ęho obchodu a pripravuje im potrebn├ę schopnosti pre ├║spe┼ín├║ kari├ęru v importne-exportnom priemysle. ┼átudenti bud├║ diskutova┼ą o glob├ílnych probl├ęmoch, pripravova┼ą prezent├ície, z├║─Źast┼łova┼ą sa t├şmov├Żch projektov a zdokona─żova┼ą svoje v├Żskumn├ę schopnosti.

32 weeks academic study + 4 weeks practicum experience


Hospitality skills (HS) – Toronto

Z├şskajte inform├ície o serv├şrovan├ş jed├íl a n├ípojov, hygiene potrav├şn, obsluhe host├ş, protokolu jed├ílne a kuchyne, bezpe─Źnosti na pracovisku, terminol├│gii potrav├şn a znalostiach v├şna. Kurz V├ís taktie┼ż prevedie r├┤znymi aspektami chodu a riadenia pohostinstva. Tento predmet dopl┼łuje inform├ície o pohostinstve, cestovnom ruchu a cestovan├ş t├Żm, ┼że poskytuje schopnosti potrebn├ę pre jednu z najbe┼żnej┼í├şch poz├şci├ş na z├íkladnej ├║rovni v obore. ├Üspe┼ín├ę absolvovanie vedie k medzin├írodne uzn├ívan├ęmu certifik├ítu Americkej asoci├ície hotelov a ubytovania (AHLA).

12 weeks academic study + 12 weeks co-op work experience + 2 weeks post placement study


Digital Marketing Professional (DMP) – Montreal

Tento program poskytuje ┼ítudentom z├íklady digit├ílnych marketingov├Żch schopnost├ş a pom├íha ┼ítudentom z├şska┼ą zamestnanie vo zvolenom obore, ─Źi u┼ż ide o vedenie t├şmu alebo zalo┼żenie vlastnej spolo─Źnosti. ┼átudenti z├şskaj├║ v┼íetky schopnosti potrebn├ę k pr├íci v marketingu a nau─Ź├ş sa, ako aplikova┼ą svoje znalosti v praxi. Bud├║ pracova┼ą s rovnak├Żmi n├ístrojmi a technol├│giami ako profesion├íli – Google Analytics, WordPress, Shopify, HubSpot a ─Ćal┼í├ş.

72 weeks academic study + 4 weeks practicum experience


CENA


Registra─Źn├Ż poplatok je 200 CAD

├Ürove┼ł angli─ŹtinyCena kurzu
Ceny s├║ uveden├ę v CAD
´╗┐
International Business Management
(IELTS 6)
IBM: 14 327
┼átudijn├ę materi├íly: 750
´╗┐
Hospitality Skills
(IELTS 4)
HS: 6 285
┼átudijn├ę materi├íly: 375
´╗┐
Digital Marketing Professionals
(IELTS 5,5)
DMP: 13 350
┼átudijn├ę materi├íly: 1 450
´╗┐

´╗┐

N├üSTUPN├ë TERM├ŹNY

2021: 8.11., 6.12.

2022: 4.1., 31.1., 28.2., 28.3., 25.4., 24.5., 20.6., 18.7., 15.8., 12.9., 11.10., 7.11., 5.12.

UBYTOVANIE

Ubytovanie je mo┼żn├ę bu─Ć v hostite─żsk├Żch rodin├ích, ┼ítudentsk├Żch rezidenci├ích alebo v zdie─żan├Żch bytoch. Pre inform├ície oh─żadom aktu├ílnych cien ubytovania n├ís, pros├şm, kontaktujte

Nenechajte si ujs┼ą nezabudnute─żn├║ sk├║senos┼ą a spojte ┼ít├║dium s platenou st├í┼żou v Kanade! ­čÖé Na┼íe koordin├ítorky V├ím so v┼íetk├Żm pom├┤┼żu.

Tento obr├ízek nem├í vypln─Ťn├Ż atribut alt; n├ízev souboru je logo-280x65.png.

Pre detailnej┼íie inform├ície kontaktujte na┼íu koordin├ítorku na emaile coolagent@coolagent.sk  alebo na tel. ─Ź├şsle +421 908 724 368


COOLAGENT
Vaše cesta do sveta