Ubytovanie Houseshare Manchester

COOL NOVINKA

Manchester je v súčasnej dobe jedným z najperspektívnejších miest vo Veľkej Británii. Je to kultúrna a priemyselná metropola, mesto modernej architektúry a preslávených barov, vyhlásených klubových scén a samozrejme futbalu. Manchester má i s aglomeráciou takmer 2,5 milióna obyvateľov. Nachádza sa tu medzinárodné letisko s priamym spojením do vačšiny európskych metropol. Veľkou výhodou je jeho menšia rozloha, podstatne menšia konkurencia na pracovnom trhu a samozrejme v neposlednej rade sú to omnoho nižšie životné náklady na ubytovanie, stravu, dopravu, služby a zábavu :-). A keďže sa Manchester od Londýna nelíši minimálnou mzdou, ktorá je rovnaká pre celu Veľkú Britániu, sú tu lepšie možnosti ako ušetriť peniaze :-))).

Liverpool.jpg  Canal Basin, Castlefield, Manchester, UK 118225912

Ubytovanie je situované vo východnom Manchesteri v oblasti Clayton, v tesnej blízkosti hlavných autobusových liniek s ideálnou dostupnosťou do centra mesta. V našich domoch sa stretnete prevažne s Čechmi a Slovákmi. Len 10 minút chôdze od domu sa nachádza slávny Manchester City Stadium.

Cena ubytovania:

od 65 GBP / týždeň za 1-lôžkovú izbu
od 40 GBP / týždeň za 2-lôžkovú izbu

Vratný depozit: 2 týždenné nájmy

Zaistenie posteľného prádla, vankúša a paplóna : 30 GBP
———————

manch4 manch2

 Cena zahŕňa:

  1. WIFI internet v dome
  2. Všetky účty (council tax, plyn, elektrina, voda, TV Licence, internet)
  3. Údržba
  4. Plná vybavenosť v domoch
  5. Zmluva o bývaní a potvrdenie o adrese

Vybavenosť domov a izieb

Priemerný počet obyvateľov na dome je 7. Naše domy v Manchesteri majú 2-3 kúpeľne, plne vybavenú kuchyňu a obývaciu miestnosť s TV. Izby sú vybavené posteľami, skriňami, komodami a prípadne nočnými stolíkmi. Spoločné priestory, ako kuchyňa, obývacia miestnosť a kúpeľňa sú spoločne zdielané s ostatnými nájomníkmi domu, na upratovaní ktorého sa všetci spoločne podieľajú. Práčku je možné využívať zdarma. Všetky domy sú vybavené WIFI internetom zdarma.

manch9manch8

manch7manch6

manch5manch3

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

COOLAGENT si vyhradzuje právo na dočasné obmedzenie alebo zmenu tejto ponuky.