Ondro a jeho práca plavčíka na Cypre

Ako to všetko začalo

Návšteva Ameriky je snom mnohých ľudí. Niektorí chcú vycestovať do Ameriky na dovolenku a niektorí kvôli práci. S Ondrom to nebolo inak. Bohužiaľ kvôli situácií s covidom vycestovať nemohol, tak sa spojil s nami, aby sme mu pomohli zabezpečiť prácu plavčíka v inej krajine. Ondrovi sa na našich stránkach zapáčila možnosť práce na Cypre, takže sme mu pomohli zariadiť všetko od A až po plavčíka 🙂

COOLAGENT som našiel pri surfovaní na Googlu, keď som hľadal akúkoľvek prácu na sezónu spojenú s plavčíkom v aspoň trochu anglicky hovoriacej krajine a práve pri tomto hľadaní som narazil na túto agentúru, kde sa mi veľmi zapáčila možnosť práce na Cypre ako bazénový plavčík.

Ubytovanie a strava

Čo sa týka hotela, kde som ubytovaný, tak by som povedal, že je to fajn, raňajky a obedy síce žiadna sláva, ale ubytovanie si musím pochváliť. Na ostatných spolupracovníkov a nadriadených sa asi taktiež nemôžem sťažovať, aj keď z manažéra ide trochu strach 🙂 Trošku ma ubíjajú tie teplotné podmienky, ale som v lete na Cypre, tak sa nemôžem diviť.

Na Cypre je zatiaľ potrebné sa pravidelne testovať (výnimky majú plne očkovaní)

Jediné čo beriem ako veľké mínus je covidová situácia, v ktorej sme prišli, každý tretí deň testovanie, ak sa človek nenaočkuje, nosenie rúška v 40°C a všetky ďalšie opatrenia s tým spojené, predovšetkým i mimo hotel, čo sa netýka len klubov, ale i napríklad supermarketov.

„V skratke by som to zhrnul tak, že práca plavčíka na Cypre je super, len nie tak v období pandémie, v ktorej teraz sme“

Spolupráca s touto agentúrou bola veľmi príjemná. Pomohli mi s každou situáciou, ktorú sme spoločne bez značných problémov vyriešili. Skvelá a svižná komunikácia. Takže všetko, čo sa dalo od sprostredkovateľa takého tripu očakávať, mi bolo zabezpečené. Nie je sa na čo sťažovať. K ukončeniu referencie by som rád poďakoval Jarke Dudíkovej, s ktorou som po celý čas jednal a ktorá môže za môj pozitívny ohlas.

Chceš si taktiež skúsiť život v zahraničí, zarobiť si a k tomu si užiť pobyt pri mori?
Klikni SEM a pošli nám svoju prihlášku 🙂

Stále váhaš? Inšpiruj sa referenciami našich spokojných klientov.

Máš otázky? Zavolaj Jarke, ktorá s Tebou všetko preberie

☎ + 421 908 724 368 🖊 coolagent@coolagent.sk