Odchod Veľkej Británie z EÚ

Ťažká hlava z Brexitu? Zostaňte COOL s COOLAGENT 😉 

Brexit, odchod Veľkej Británie z Európskej únie, sa blíži a vyvoláva veľa otázok. Okrem iných aj o tom, ako to bude po 29. 3. 2019 s možnosťami cestovania, štúdia a práce v Británii. 

Radi by sme všetkých záujemcov o programy COOLAGENT ubezpečili, že situáciu starostlivo sledujeme a sme taktiež v intenzívnom kontakte s našimi britskými partnermi.

Agentúra COOLAGENT, EuroPair, s.r.o. ponúka svoje programy na území SR a ČR nepretržite už viac ako 20 rokov. So zabezpečovaním legálnych pobytov pre svojich klientov v zahraničí má dlhodobé skúsenosti. 
S COOLAGENT do Veľkej Británie odcestovali tisíce mladých ľudí, veľká časť ešte pred vstupom Slovenskej republiky do EÚ. Aj vtedy, v dobe vízových a ďalších obmedzením boli koordinátori COOLAGENT schopní zabezpečiť požadované formality a bezproblémový vstup na územie Veľkej Británie. A v tom mienime pokračovať bez ohľadu na to, akým spôsobom Brexit tento rok prebehne. 
Aj preto je výber vhodnej agentúry dôležitý. 

Neváhajte svoje dotazy ohľadom Brexitu konzultovať s COOL koordinátormi, či už sa chystáte do Británie pred alebo po Brexite, študovať, ako Au Pair alebo na pracovnú prax.
Aktuálne informácie nájdete tiež napríklad na stránkach Ministerstva zahraničných vecí SR tu

Viac informácií i na bezplatnej linke 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368) alebo u koordinátorov programu: bratislava@coolagent.sk

COOLAGENT …Tvoja cesta do sveta

NEZÁVÄZNE sa môžete zaregistrovať ONLINE formulárom.