Kurz angličtiny pre teenagerov – Bruton, Somerset

Prinášame Vám jedinečnú možnosť pre teenagerov, ako stráviť  jazykový kurz v spoločnosti rovesníkov, ktorí majú angličtinu ako materinský jazyk.

Prečo vybrať túto školu?

 • Prítomnosť britských rovesníkov, ktorí študujú španielčinu a zúčastňujú sa všetkých voľnočasových aktivít.
 • COOL voľnočasové aktivity – napr. workshopy s profesionálnym cirkusom alebo tanečníkmi breakdance
 • Vďaka skypovému pohovoru škola dopredu vie, akú úroveň majú nastupujúci študenti.
 • Každoročne vylepšovaný systém výučby za pomoci moderných pomôcok.
 • Rodičia môžu sledovať fotografie z predchádzajúceho dňa na webu školy
 • Cena kurzu zahŕňa poistenie
 • Brožúra školyRazitko Jaz kurz razítko SK thumbup-01

a189

Lokalita

Malebné mestečko Bruton leží v grófstve Somerset na juhozápade Anglicka medzi mestami Bath a Yeovil. Mesto je známe 3 kvalitnými internátnymi školami. Istý čas tu strávil aj známy spisovateľ  John Steinbeck.

Škola

Škola Stars má niekoľkoročnú tradíciu a každý rok svojou výučbou a voľnočasovým programom vylepšuje na základe predchádzajúcich skúseností. Študenti sú ubytovaní v internátnej škole Sexey’s, ktorá bola založená v roku 1891 a patrí medzi najlepšie britské školy, k dispozícii sú najrôznejšie ihriská, vyhrievaný bazén, telocvičňa a spoločenská miestnosť. Na študentov dozerajú 24 hodín denne anglicky hovoriaci supervízori. Je zabezpečená plná penzia zahŕňajúca šaláty, ovocie, zeleninu a je možnosť vyhovieť aj študentom so špecifickými stravovacími nárokmi.

Príklad exkurzií:

 • Bath
 • Wells Cathedral
 • Oxford
 • London

IMG_0064  a410  IMG_2525

Ubytovanie

Študenti sú rozdelení do 3 domov, ktoré sú kompletne vybavené kuchyňou, spoločenskou miestnosťou s Wi-Fi a satelitnou televíziou a kúpeľňami na každom poschodí. Domy sú umiestnené blízko seba a dodávajú domáci pocit. Štandard ubytovania je veľmi vysoký, izby sú 2- lôžkové pre teenagerov a viaclôžkové pre menšie deti.

Sexeys 043  a280  a267

Cena

1 týždeň: 760 GBP/osoba = 2 týždne 1520 GBP

Pri vycestovaní 2 a viacerých študentov spoločne cena 650 GBP/osoba.

Aktuálny orientačný kurz: 1 GBP = 0,7480 EUR.

Cena zahŕňa : jazykový kurz v rozsahy 15 hodín týždenne, ubytovanie s plnou penziou, učebnice a záverečný certifikát, transfer z letiska Bristol, plné cestovné a zdravotné poistenie, popoludňajší aj večerný program. 2 celodenné a 2 poldenné exkurzie.

 

Typy kurzov

Jazykový kurz pre všetkých študentov v rozsahu 15 hodín / týždeň.

 

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…