Kurz angličtiny – Kapské mesto

Nesmierna krása prírody, rýchle tempo a žiarivé svetlá veľkolepého centra splývajú práve tu, v meste na polostrove obmývanom Atlantickým oceánom.

Lokalita

Kapské mesto, často označované za jedno z najkrajších miest sveta, ktoré ponúka neobmedzené možnosti. Mesto, ktoré sa nachádza na pobreží oceánu a je obklopené neuveriteľnou Stolovou horou a zelenými údoliami. Kapské mesto je rozmanitou zmesou kultúry, prírody a moderného života veľkomesta.

Zábavu si každý nájde vo Waterfront – nákupnom raji, party zóne prominentov, stredisku milovníkov jedla a obľúbenom mieste trávenia času.

Nesmierna krása prírody, rýchle tempo a žiarivé svetlá veľkolepého centra splývajú práve tu, v meste na polostrove omývanom Atlantickým oceánom. Kapské mesto ponúka pre každého niečo, nezáleží na vkuse.

11_sluncelal-cpt-leisure-cape-point-day-2-10

Škola

Škola , patrí do medzinárodnej siete škôl LAL. Škola sa nachádza v krásnom prostredí v obľúbenej časti  Sea Point v Kapskom meste a ponúka Vám skvelú možnosť na zdokonalenie angličtiny, ale aj preskúmanie miestnych turistických atrakcií, ktoré sa nachádzajú len na skok.
Škola sa nachádza len 5 minút chôdze od pláže a 10 minút chôdze od centra. V okolí školy sa nachádza množstvo reštaurácií, obchodov, pubov a podnikov, kde sa môžte stretávať s Vašimi novými spolužiakmi.  Vyučovanie prebieha v svetlých, klimatizovaných učebniach, kde sa denne vyučuje všeobecná angličtina spolu s voliteľnými predmetmi, ktoré Vám pomôžu lepšie spoznať a porozumieť životnému štýlu Afričanov.

Využite svoj voľný čas naplno a zapojte sa do rôznych aktivít, navštívte blší trh, africké safari a prineste si domov množstvo suvenírov a spomienok. Ubytujte sa v pravej africkej rodine a prežite nezabudnuteľné chvíle.

lal-cpt-leisure-446lal-cpt-school-2015-classroom-40a5543-1lal-cpt-leisure-surfing-01

Ubytovanie

Môžete si vybrať z 2 typov ubytovania. Ubytovanie v rezidencii, kedy bývate so svojimi spolužiakmi a máte to na skok do školy alebo priamo v hostiteľských rodinách a zažijete skutočnú Afriku ako sa patrí.

Ubytovanie 

Ceny v € za týždeň
+ Poplatok za nájdenie ubytovania 35 €
1 - 7 týždňov8 a viac týždňov
Hostiteľská rodina - polpenzia
( 2 bed)
130125
Hostiteľská rodina - polpenzia
(1 bed)
165160
Rezidencia
(4 bed)
9085
Rezidencia
(2 bed)
140135

* doplnkové poplatky

Možnosť ubytovania hotelového typu na vyžiadanie.

Cena

Cenník kurzov 

Ceny sú v €
+Zápisné 50 €
1-7 týždňov8-20 týždnov21 a viac týždňov
Všeobecná angličtina
20 lekcií týždenne
250235220
Intenzívna angličtina
30 lekcií týždenne
295285275
Všeobecná + Premium* angličtina
20 + 10 lekcií týždenne
305290275
Všeobecná + Business angličtina
20 + 10 lekcií týždenne
345--
Všeobecná angličtina pre 30+
20 lekcií týždenne
295--
Angličtina a Safari10 lekciídĺžka kurzu 1 týždeň995 €

Cena zahŕňa:

 • kurz
 • učebnice
 • free wi-fi
 • ubytovanie
 • vstupný test a priebežné hodnotenia
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • voľný prístup na Online Languages


Za príplatok ponúkame:

 • transfer na letisko
 • výlety, športové, kultúrne aktivity
 • skúšky

lion_small hills_smalljpg  sea_small

Typy kurzov

 • Kurz všeobecnej angličtiny

  Ide o štandardný kurz angličtiny, ktorý je vhodný pre kandidátov, ktorí si chcú zlepšiť svoju angličtinu a zároveň si užiť prázdniny s množstvom voľého času. Vrámci kurzu budete preberať písanie, čítanie, odposluch a taktiež gramatiku a slovnú zásobu.

 • Kurz intenzívnej angličtiny

  Intenzívny jazykový kurz, je ideálny pre kandidátov, ktorí majú väčšie ambície vrámci zlepšovania svojej angličtiny. Oproti štandardnému kurzu je pridaných 10 lekcií týždenne. Počas tohto kurzu si zlepšíte svoju hovorovú ak písanú angličtinu, zväčšíte si slovnú zásobu. Vďaka väčšiemu počtu hodín, budete mať možnosť viac komunikovať v angličtine a vyskúšať si viacero modelových situácií zo života.

 • Kurz všeobecnej angličtiny + *Premium kurz

  Kombinácia 20 lekcií základného kurzu, kde sa v triede nachádza 12 až 15 študentov a 10 lekcií Premium kurzu, kde budete v triede iba s ďalšími 5 študentmi, takže Vaša práca s rektorkou a angličtinou bude intenzívnejšia. Vďaka 10tim lekciám navyše si budeme môcť osvojiť vedomosti, ktoré sa naučíte na základnom kurze.

 • Kurz angličtiny všeobecnej angličtiny + Business angličtina

  Kurz zahŕňa 20 lekcií všeobecnej angličtiny , kde si zlepšíte svoju úroveň angličtiny, kde si precvičíte písanie a komunikáciu v angličtine pri bežných situáciách a 10 lekcií Business angličtiny, kde sa naučíte komunikovať v špecifických situáciach a značne si rozšírite slovnú zásobu. Vrámci kurzu sa budete učiť nielen z učebníc,ale prejdete si aj reálne situácie, ktoré vďaka, ktorým získate väčšiu istotu v angličtine.

 • Iné

  Škola v Kapskom meste ponúka viaceré možnosti špeciálne zameraných kurzov, ako je angličtina pre marketing, právnická angličtina, prípadne kurz angličtiny spojený so Safari, ak máte dobrodružného ducha.