Kurz angličtiny – Oxford

🇬🇧 Kurz angličtiny – Oxford 🇬🇧

Oxford je jedným z najznámejších miest vo Veľkej Británii. Zlepšite si svoju angličtinu v krásnom historickom a univerzitnom meste 🙂

CES Oxford students activities CES Oxford Students Kitchen Playing cards Oxford (Large) CES

Pre detailnejšie informácie kontaktujte našu koordinátorku na tel. čísle 📞+421 908 724 368 alebo na emaile ✉ coolagent@coolagent.sk, ráda Vám so všetkým poradí 🙂.

Lokalita

Oxford je britské univerzitné mesto nachádzajúce sa v strednom Anglicku. V Oxforde nájdete 31 kolégií, knižnice, hvezdáreň, botanická záhrada. V meste sídliaca známa Oxfordská univerzita, založená v 11. storočí, je najstaršia v anglicky hovoriacich krajinách a zároveň je tretia najstaršia v Európe. Oxford priťahuje turistov svojou starobylosťou, no i modernými prvkami. Určite si nenechajte ujsť prehliadku rôznych historických budov, univerzít alebo múzeí. Nakoľko je Oxford prakticky mestom študentov, aj nočný život je tu rušný. Takisto môžete využiť dobré podmienky na nákupy, pretože v meste sa nachádza obrovské množstvo obchodných domov.

  

Škola

Škola, patriaca do britskej siete škôl CES, sa nachádza v peknej a pokojnej dedinke Wheatley, ktorá je vzdialená od centra Oxfordu iba 9 kilometrov (cca 25 minút autobusom). Mix tradičného vidieka a množstva univerzitných študentov ponúka výbornú kombináciu príjemného štúdia a nočného života. Škola je stredne veľká, počas letnej sezóny je otvorených až 15 tried, v zimnej sezóne sa výučba koná v 10 triedach. Priemerný počet študentov v triede je 8. Škola aj triedy sú moderne zariadené, nájdete tam aj „multi-media“ centrum – s 10 počítačmi a 15 tabletmi. Študenti sa môžu zadarmo pripojiť na wifi v celej škole, vrámci knižnice majú k dispozícii časopisy, noviny, DVD a pod. Na oddych využívajú študenti veľkú oddychovú miestnosť, kde môžu hrať rôzne spoločenské hry alebo len tak trénovať angličtinu. Obedy sa podávajú v školskej jedálni. Škola je otvorená do večerných hodín, takže študenti sa môžu v škole učiť, využívať internet, alebo len tak relaxovať v príjemnom prostredí so spolužiakmi.

Oxford_class Oxford_school 

** COOL TIP: Všetci študenti získavajú po registrácii na kurz aj prístup do online systému školy, kde si môžu skúšať rôzne testy, cvičenia, prezerať si články a pod. Tento prístup majú ešte aj min. 3 mesiace po skončení kurzu.

Ubytovanie

Škola zabezpečuje ubytovanie v hostiteľských rodinách, kde môžete zažiť pravú anglickú atmosféru, ich zvyky, tradície a hlavne nesutále si trénovať Vašu angličtinu. Rodiny bývajú priamo vo Wheatley alebo v peknom mestečku Thame (15 minút od školy). Rodiny zabezpečujú polpenziu počas celého týždňa.

Alternatívou je ubytovanie v rezidencii školy, prípadne ubytovanie v hotely pre náročnejších klientov 🙂

Cenník - Ubytovanie - Oxford

Ceny v GBP za týždeň a osobu + Poplatok za nájdenie ubytovania: 60 GBP2022
Hostiteľská rodina - polpenzia (2 bed)170
Hostiteľská rodina - polpenzia (1 bed)190
Hostiteľská rodina PREMIUM - polpenzia (2 bed)210
Hostiteľská rodina PREMIUM - polpenzia (1 bed)245
Príplatok - letná sezóna (Júl, August)20

Cena

Cenník - Kurz angličtiny - Oxford

Ceny v GBP + Zápisné: 60 GBP2-4 týždňov5-11 týždňov12-23 týždňov24-35 týždňov
Standard Course
20 lekcií týždenne / max. 12 študentov v triede
176/týždeň168/týždeň160/týždeň137/týždeň
Intensive Course
30 lekcií týždenne / max. 12 študentov v triede
248/týždeň236/týždeň232/týždeň196/týždeň
Combination Course
20 + 5 lekcií týždenne / max. 12 študentov v triede + individuálne lekcie
390/týždeň380/týždeň370/ každý
týždeň naviac
Standard Course + Business Course
30 lekcií týždenne / max. 12 študentov v triede
IBA V JÚLI-AUGUSTE
310/týždeň295/týždeň--

Další možné kurzy: Long Term/Multi Destination Course Ireland and UK, University Pathway Programme, IELTS, Cambridge, English and Culture 50+ programme, One-to-One Lessons.

Pre konkrétne kalkulácie kontaktujte našich koordinátorov.

Možné pobyty aj na dlhšie obdobie. Pre konkrétne kalkulácie kontaktujte našich koordinátorov. Výsledná cena sa vypočíta aktuálnym kurzom v deň uzavretia zmluvy. Orientačný kurz 1 GBP = 0,85 EUR.

Cena zahŕňa: 

 • zápisné
 • kurz podľa výberu
 • ubytovanie podľa výberu
 • stravovanie podľa výberu
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • informačný balíček

Študijné materiály sú možné na zakúpenie priamo na mieste.

    

Typy kurzov

Všeobecný kurz – Standard course

Všeobecný kurz angličtiny denne pondelok až piatok od 9,30 do 13,00, takže študenti majú popoludní dostatok času na spoznávanie mesta. Kurz sa orientuje na rozvoj gramatickej i lexikálnej znalosti jazyka a zahŕňa sekcie o britskej kultúre.

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 20 lekcií týždenne, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: základná až pokročilá

Intenzívny kurz – Intensive course

Intenzívny kurz zameraný na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta, zahŕňa aj sekcie Business English, Anglická literatúra a Britská kultúra. Denne od pondelka do piatka od 9,30 do 13,00 + do 14,00 od 16,30 v utorok a štvrtok.

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 30 lekcií týždenne, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: od základnej až po pokročilú

Kombinovaný kurz – Combination course

Kombinácia všeobecného kurzu v skupine spolu s individuálnymi lekciami one-to-one, zameraný na na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta, plus individuálne potreby na samostatných lekciách.

 • začiatok: každý pondelok okrem sviatkov
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 25 lekcií týždenne = 20 lekcií Standard course + 5 lekcií one-to-one, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: od základnej až po pokročilú

Standard course + Business English course

Kombinácia všeobecného kurzu spolu s Business English v skupine,  intenzívny kurz zameraný na všeobecný pokrok aktuálnej vedomostnej úrovne študenta. Denne od pondelka do piatka od 9,30 do 13,00 General english + v čase od 14,00 do 16,30 Business English v utorok a štvrtok.

 • začiatok: počas mesiacov júl a august
 • dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne
 • počet lekcií: 30 lekcií týždenne, 1 lekcia 45 minút
 • úroveň: od základnej až po pokročilú

Pre detailnejšie informácie kontaktujte našu koordinátorku na tel. čísle 📞+421 908 724 368 alebo na emaile ✉ coolagent@coolagent.sk, ráda Vám so všetkým poradí 🙂.

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…