JUNIOR kurzy angličtiny + ŠPORT

Students_TH_general

Razitko Jaz kurz razítko SK thumbup-01Zavrite oči a predstavte si svoj letný jazykový pobyt v zahraničí. Čo vidíte? Mladých, akčných ľudí, ktorí sa zabávajú a zároveň si zlepšujú úroveň cudzieho jazyka? Tak potom sú tieto pobyty určené práve pre Vás. Teenagerské kurzy sú vhodné pre mladých študentov, ktorí chcú stráviť leto v spoločnosti rovesníkov a zdokonaľovať sa v cudzom jazyku nielen v škole ale hlavne počas rôznych aktivít, výletov, exkurzii a pod.

Pre športovcov a tých, ktorí preferujú tráviť voľný čas aktívne ponúkame špeciálne kurzy zamerané na rôzne športy. Surfujte v slnečnej Kalifornii, zdokonaľte si „backhand“ či „forehand“ v Tennessee, prelezte jeden z najnavštevovanejších národných parkov Great Smoky Mountains, či zahrajte si basketbal pri Bostone.

Lokalita

Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA

Surf camp sa nachádza v srdci Orange County, ktorý je ikonou svetových surfistických miest. Krásna a pokojná komunita Mission Viejo je jedným z najbezpečnejších miest v Kalifornii obkolesené mohutnými horami a iba minútu od oceánu.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nádherné vodopády, rozprávkové jazerá, veľkolepé jaskyne a úchvatné hory Tennessee sú ideálnym prostredím na Outdoor Adventure camp. Šťát Tennessee, kde sa nachádza najnavštevovanejší americký národný park – The Great Smoky Mountains, sa môže pochváliť malebnou prírodou a divočinou.

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Boston je tiež domovom viacnásobných majstrov NBA – The Boston Celitcs, legendárneho tímu s hviezdami ako Larry Bird či Paul Pierce.

Škola

California State University

Surf Camp sa nachádza v California State University, Fullerton (CSUF), ktorá bola založená v roku 1957 a postupne sa z nej stala najväčšia všestranná univerzita v Californii. Krásny kampus s rozlohou 236 akrov sa nachádza v meste Fullerton v severnej časti Orange County, približne 25 mil od centra Los Angeles.

 

Ubytovanie

Študenti sú ubytovaní v atraktívnych rezidenciách blízko školy a majú zabezpečenú stravu.

Cena

Cenník - Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA

Nástupné termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 915
05.07.2017 - 25.07.2017 3 915
12.07.2017 - 01.08.20173 915
19.07.2017 - 01.08.20172 990

Cena zahŕňa

Zápisné, vstupný test, jazykový kurz angličtiny v rozsahu 18 lekcií/týždeň, 10 lekcií surfovania týždenne, zapožičanie surfov a ostatného vybavenia, vybrané učebnice, priebežné hodnotenie, záverečný certifikát, ubytovanie vo viaclôžkových izbách v rezidencii, plná penzia, transfer z/na letisko Los Angeles Internation Airport (LAX), dozor koordinátorov, voľnočasové aktivity a exkurzie: Santa Monica&Venice Beach, DJ Dance party, Holywood, Laguna Beach, Beverly Hills, rozlúčková party, Disneyland a Universal studios – voliteľné výlety.

Cenník - Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA

Nástupné termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 060
12.07.2017 - 01.08.2017 3 060

Cena zahŕňa

Zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcií/týždeň, týždenné športové aktivity v rámci campusu, vybrané učebnice, priebežné hodnotenie, záverečný certifikát, ubytovanie vo viaclôžkových izbách v rezidencii, polpenzia cez týždeň, raňajky cez víkendy, dozor koordinátorov, transfer z/na letisko Nashville International Airport (BNA), voľnočasové aktivity a exkurzie: Great Smoky Mountains, Nashville, chytanie rýb, zlaňovanie, kanoing, jaskynárstvo, podzemné vodopády Ruby Falls, lekcie horolezectva, plávanie, turistika, Providence Marketplace, rozlúčková party.

Cenník - Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA

Nástupné termínyceny v USD
28.06.2017 - 18.07.20173 475
12.07.2017 - 01.08.20173 475

Cena zahŕňa

Zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 18 lekcií/týždeň, 12 lekcií basketbalu týždenne, zapožičanie športového vybavenia, vybrané učebnice, priebežné hodnotenie, záverečný certifikát, ubytovanie vo viaclôžkových izbách v rezidencii, polpenzia cez týždeň, raňajky cez víkendy, dozor koordinátorov, transfer z/na letisko Logan International Airport (BOS), voľnočasové aktivity a exkurzie: TD Garden Stadium a Sports Museum, Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall, Quincy Market, Boston Duck Tour, rozlúčková party.

Basket_TH1 Basket_TH2

Typy kurzov

Surf Camp, Mission Viejo, Kalifornia, USA, od 15 rokov

Lekcie surfovania sa konajú na blízkej pláži v Laguna Beach, malebnom mestečku na Kalifornskom pobreží, známom tiež ako jedno z najkrajších pobrežných rezortov na západnom pobreží. Študenti budú pod dohľadom skúsených miestnych inštruktorov naberať skúsenosti a užívať si hlavný Kalifornský šport. Okrem športovej časti absolvujú aj výlety do Santa Monicy, Venice Beach, Holywoodu a Beverly Hills.

Outdoor Adventure Camp, Cookeville, Tennessee, USA, od 10 rokov

Počas pobytu navštívite 12 unikátnych destinácii, kde si vyskúšate množstvo aktivít ako napr. horolezectvo, jaskyniarstvo, zlaňovanie. Budete sa túlať divokou prírodou a panenskými lesmi, splavíte malebné rieky, budete sa opaľovať na prírodných plážach a uvidíte jedny z najúžasnejších podzemných vodopádov Ruby Falls. Návšteva mesta Nashville – mesta hudby zakončí Vašu Tennessee tour 🙂

Basketball Camp, Boston, Massachusetts, USA, od 14 rokov

Od vzniku basketbalu v Amerike v roku 1800, zaznamenal tento šport obrovský rozvoj. Tento rýchly šport je teraz veľmi obľúbený a populárny po celom svete. Tento 3-týždňový program na FLS Fisher College kombinuje lekcie angličtiny spolu s denným tréningom basketbalu v skupine medzinárodných študentov. Študenti sú vední univerzitnými trénermi a absolventmi. Každé popoludnie budete trénovať dvojtakt, streľbu z výskoku a individuálne obranné techniky. Miestni študenti sa tiež zúčastňujú daného programu vo vybraných častiach tréningu, aby ste si vyskúšali pravú americkú hru. Boston je tiež domovom viacnásobných majstrov NBA – The Boston Celitcs, legendárneho tímu s hviezdami ako Larry Bird či Paul Pierce. Program zahŕňa aj návštevu TD Garden Stadium – domova Celtics a športového múzea, kde sú zobrazené najväčšie zaujímavosti Bostonskej športovej histórie.

 

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…