Lacná angličtina- Sydney (Cass College)

Plusy Cass Training International College:

  • kurz austrálskej angličtiny
  • výhodná cena
  • možnosť zakúpiť si kurz prebiehajúce od pondelka do štvrtka, máte potom predĺžený víkend
  • rodinná atmosféra školy, individuálny prístup k študentom

Veľkosť školy – max. 230 študentov

Priemerný počet študujúcich z ČR + SR – 10%

200405679-001

Lokalita

Sydney je skvelá voľba pre tých, ktorí milujú multi-kultúrne prostredie. Tu sa študent nikdy nebude nudiť. Je tu možné vyskúšať adrenalínové vodné športy, navštíviť svetoznámu Operu či si len tak posedieť s ľuďmi zo všetkých kútov sveta.

Škola sa nachádza v lokalite menom Darling Harbour, v centre Sydney. Vďaka tomu máte rôzne obchody, kultúrne centra aj more ako na dlani.

Good Morning Sydney

Škola

Cass College sa zaraďuje skôr medzi menšie jazykové školy. Priemerne je tu len okolo 200 – 230 študentov. Menší počet jej pomáha vytvárať rodinnú atmosféru ako počas vyučovania tak aj počas mimoškolských aktivít. Študenti majú k dispozícii knižnicu, spoločenskú miestnosť a taktiež internet zadarmo. Škola pre svojich študentov plánuje a taktiež sama organizuje výlety a spoločenské aktivity, ktoré sú pre študentov školy buď úplne zadarmo alebo len za symbolický poplatok.

yoga Stand-Up-Paddle-Boarding course-surfing

Ubytovanie

Cena

Jazykové kurzyCena v AUD/za týždeňDĺžka kurzu (týždne)
General English1954-50
General English (Evening course)1854-50
IELTS Preparation 1954-20
IELTS Preparation (Evening course) 1854-20
Real English 1952-12
Real English
(Evening course)
1852-12

Dalšie náklady:
– 300 AUD – zápisné
– max. 500 AUD – študíjne materiály

Typy kurzov

Škola ponúka základný General English. Tento kurz je možné študovať aj v skrátenej verzii, len od pondelka do štvrtka. Ďalej ponúka IELTS Preparation, Real English (kurz austrálskej angličtiny) a odborné kurzy.

logo_coolagent10perc

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…