JAZYKOVÝ KURZ AKO DARČEK? PREČO NIE!

TIP NA VIANOČNÝ DARČEK!!

DARUJTE SVOJÍM BLÍZKYM VIANOČNÝ CERTIFIKÁT NA JAZYKOVÝ POBYT V ZAHRANIČÍ!

Chcete svojich blízkym obdarovať niečím výnimočným? Prechádzate stránky na webe a stále neviete, čo je vhodné? Čo tak im umožniť spoznať novú krajinu, zlepšiť sa vo vybranom jazyku a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo?!

Či už to bude Anglicko, Malta alebo USA, Egypt, Čína, Fidži, Kanada alebo Austrália, COOLAGENT umožní Vám a Vašim blízkym prežiť nezabudnuteľný jazykový kurz a získať spomienky, o ktoré sa môžete podeliť s Vašimi známymi.

Darčekovú poukážku môžete zakúpiť do 16. 12. 2021

Darujte zážitok na celý život!

COOLAGENT  Vám ponúka nielen jazykový kurz angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ale i napríklad taliančiny, arabčiny, čínštiny, ruštiny, atď. Zaistíme taktiež kompletný servis s tým spojený – od pomoci s výberom jazykového pobytu, cez zabezpečenie leteniek a poistenia až po asistenčné služby po dobu celého pobytu.

Nechajte sa inšpirovať jedným z našich jazykových pobytov a darujte ho ako Vianočný certifikát na tohtoročné Vianoce. Jazykový kurz v zahraničí nie je len štúdium cudzieho jazyka, ale je to i veľa nových zážitkov, priateľov, nových chutí, vôní a spomienok, ktoré potešia i po skončení pobytu.

Pre detailnejšie informácie kontaktujte koordinátorku:

tel: +421 908 724 368, e-mail: coolagent@coolagent.sk

Všetky kalkulácie sú nezáväzné a zadarmo!