Jazykové kurzy – úvodná stránka

Radi by ste sa rýchlo naučili cudzí jazyk alebo hľadáte možnosť ako si svoje jazykové znalosti efektívne prehĺbiť? Jazykový kurz v zahraničí je tou najlepšou voľbou! 

Jazykové kurzy v zahraničí prinášajú jedinečnú možnosť ako sa naučiť jazyk oveľa rýchlejšie než na bežnom kurze na Slovensku. Jednoduchšie porozumiete nielen gramatike, ale prirodzenou cestou si rozšírite aj slovnú zásobu a každodennou komunikáciou sa naučíte rozumieť aj rodeným hovoriacim. Zároveň získate kamarátov a známych z celého sveta a spoznáte nové miesta.

Cudzie jazyky môžete študovať v Európe, ale aj vo vzdialených a exotických kútoch sveta. Odcestovať sa dá na 1 týždeň, ale aj na celý rok a ubytovanie môžete zvoliť podľa Vašich predstáv v luxusnom hoteli či apartmáne alebo v hostiteľskej rodine a získať tak nielen možnosť spoznať zblízka bežný život v cudzej krajine, ale aj príležitosť ku konverzácii s rodeným hovoriacim V pohodlí Vášho aktuálneho “domova”.

Okrem jazykového kurzu Vám radi zaistíme aj cestu a poistenie a budeme Vám k dispozícii aj počas celej doby Vášho pobytu v zahraničí.


Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Vám so všetkým poradia 🙂

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na ŽIADOSŤ O CENOVÚ KALKULÁCIU – stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Vaša cesta do sveta…