COOL Animátori Španielsko, od 4 mesiacov!

KATALÓG PRACOVNÝCH PROGRAMOV NA STIAHNUTIE

NOVINKA – základný kurz cestovného ruchu zahrnutý v programovom poplatku !  INFO active

Zažite COOL leto alebo aj celý rok v Španielsku! Ponúkané lokality sú Kanárske ostrovy (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, Tenerife), Baleárske ostrovy (slnečná Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera) alebo oblasť Katalánska (Costa Brava, Costa del Maresme, Costa Dorada) a Andalúzie (costa de Almeraa, Costa del Sol, Malaga atd).

Program je vhodný pre všetkých záujemcov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Španielsko a môže byť aj tým najvhodnejším riešením, ako sa zdokonaliť v angličtine a druhom svetovom jazyku, získať praktické skúsenosti ako animátor/ka a obohatiť si životopis. Všetko si môžete zariadiť  rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Vhodné pre: jednotlivca
Typy zariadení: 3 až 5-hviezdičkové hotely
Lokality: celoročná pozícia – Kanárske ostrovy, pozície od apríla do októbra – Baleárske ostrovy, Katalánsko a Andalúzia
Pozícia pracovnej praxe: animátor/ka
Ubytovanie a strava: zaistené poskytovateľom pracovnej praxe ZDARMA
Minimálna dĺžka kontraktu: 4 mesiace
Úroveň Angličtiny: min. stredne pokročilá + k tomu nemčina alebo španielčina
Vek: od 18 do 30 rokov (starších uchádzačov umiestňujeme len ak majú predchádzajúce skúsenosti v animátorstve a po overení)
Ponúkaná  odmena: od 705 EUR čistého / mesiac, zvyšuje sa každých 3-5 mesiacov
Doba výkonu praxe: 40 hodín týždenne, 1 deň v týždni voľno
Prax: je výhodou, ale nie je nutná
Poistenie: hradené základné zdravotné a sociálne, odporúčame zriadiť si cestovné pripoistenie do zahraničia
Dovolenka: 30 dní ročne, alebo pomerná časť
Kedy sa zaregistrovať: min. 2-4 týždne vopred

PODMIENKY PRACOVNÉHO PROGRAMU V ŠPANIELSKU:

 • vek od 18 do 30 rokov (starších uchádzačov umiestňujeme len ak majú predchádzajúce skúsenosti v animátorstve a po overení)
 • minimálne stredne pokročilá znalosť angličtiny a k tomu nemčina alebo španielčina
 • dĺžka pobytu 4-12 mesiacov
 • flexibilita, organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pozitívna povaha, kladný vzťah k deťom, akčnosť, kladný vzťah k športu
 • program je pre študentov aj neštudentov
 • veľké plus sú predchádzajúce skúsenosti na pozícii animátor, ďalej v hotelierstve, športových aktivitách, výučbe, tanci, divadle atď, ale nie je to podmienkou
 • pokiaľ záujemca nemá predchádzajúce skúsenosti v oblasti animátorstva, je treba pred ponúknutím pozície pracovnej praxe absolvovať on-line kurz animátorstva v dĺžke 21 dní – nejedná sa o základný kurz cestovného ruchu zdarma. Nástupné termíny na on-line kurz sú 1x mesačne.

 

 

 

 

 

 

 

POZÍCIE ANIMÁTORA V ŠPANIELSKU:

Pozícia animátora je vhodná pre záujemcov, ktorí sú akční, pozitívni, športovo založení, otvorení, priateľskí, majú týmového ducha a sú ochotní spríjemniť hosťom pobyt v hoteli.

Behom dňa animátori pre hostí organizujú rôzne aktivity buď športové (futbal, beach volejbal, aerobik, zumba,  gymnastika …) alebo môžu dohliadať na deti v rámci mini-clubov. Dôležitá je tiež účasť na večernom  programe, vymýšľaním rôznych súťaží, tematických dní a pod.

Najčastejšie pozície sú:
* animátor/ka v miniclube – stará sa o deti v rámci miniclubu, vymýšľa program, aktivity, exkurzie, program v bazéne, výlety do okolia. Ďalej má na starosti večerný animačný program pre deti ako diskotéka, súťaže, karneval atď. Môže vypomáhať aj na iných pozíciách a zúčastňovať sa večerných animačných programov.

* športový animátor/ka – stará sa o športové aktivity pre hostí v priebehu dňa, ako futbal, beach volejbal, tenis, ping-pong, lukostreľba, aerobik, zumba, strečing atď. Môže vypomáhať aj na iných pozíciách a zúčastňovať sa večerných animačných programov.

* hlavný animátor – dohliada na celý animačný tým a zodpovedá za celý pripravený program, rozdeľuje prácu, môže riadiť večerný animačný program. Nutné sú  predchádzajúce skúsenosti na pozícii animátor/ka.

REGISTRÁCIA NA PRACOVNÝ PROGRAM V ŠPANIELSKU:

* CV v angličtine – VZOR

* 1 usmievavá fotografia tváre a celej postavy – elektronicky

Po schválení:

 • úhrada zálohy 50,- EUR (doplatok do celkovej čiastky sa hradí po potvrdení pozície pracovnej praxe), záloha nie je vratná v prípade storna zo strany záujemcu

PROGRAMOVÝ POPLATOK:

 • 195,- EUR / osoba
 • poplatek za ONLINE kurz animátorstva (v prípade, že záujemca nemá predchádzajúce skúsenosti): 180 EUR (dá sa zaplatiť až z 1. odmeny)

55843863

 

 

 

 

 

 

 

 

Programový poplatok zahŕňa:

 • základný on-line kurz cestovného ruchu
 • garancia zaistenia pozície pracovnej praxe v rámci programu
 • zaistené ubytovanie
 • asistenčné služby
 • možnosť obrátiť sa na 24 hod. non-stop HELPLINE

SAMOTNÉ SPROSTREDKOVANIE POZÍCIE PRACOVNEJ PRAXE JE ZDARMA!!!

Programový poplatok nezahŕňa:

 • letenku
 • cestovné poistenie
 • vreckové

logo_coolagent10perc

Pre detailnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky:

Bratislava:  Dominika, bratislava@coolagent.sk

Košice: Lucia, kosice@coolagent.sk

Londýnlondyn@coolagent.cz

alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zdarma z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

Pokiaľ Vám je všetko jasné a splĺňate podmienky, môžete sa rovno do programu prihlásiť, stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (kliknite na REGISTRÁCIA NA PRACOVNÝ PROGRAM DO ŠPANIELSKA – stránka obsahuje informácie k vyplneniu a on-line formulár).