Au Pair pre páry

V poslednej dobe sa stáva populárnym programom Au Pair couple.

Je to program podobný Au Pair programu, kde dvojice (chlapec a dievča) sú umiestnení spolu do rodiny, ktorá potrebuje výpomoc od viac ako jedného človeka. Často sú to rodiny žijúce na dedine alebo na farme a môžu mať aj hospodárske zvieratá. Úlohou dievčaťa sú domáce práce spojené so starostlivosťou o deti, zatiaľ čo chlapec pomáha v záhrade a s prácami okolo domu, ďalej môže pomáhať so zvieratami a robiť šoféra deťom alebo aj rodine.

Dvojice, ktoré majú záujem o túto prácu spolu, majú väčšinou dlhodobejší vzťah a preferujú spolu pracovať ako Au Pair v hostiteľskej rodine. Obvykle má jeden z dvojice lepšiu angličtinu, ale obaja musia mať aspoň základnú konverzačnú schopnosť. Au Pair pár by mal byť flexibilný na lokalite.

Ako Au Pair pracuje každý z páru min. 25 hodín týždenne, za min. 80 liber týždenne, ubytovanie a stravu majú v rodine zdarma. Časté sú aj pozície s  možnosťou pracovať viac hodín za vyššie vreckové. Dvojica má vlastnú izbu (kde bývajú spolu) a možnosť navštevovať jazykové kurzy.

Podmienky Au Pair pobytu pre páry:

* vek 21 – 35 rokov
* angličtina na priemernej komunikatívnej úrovni
* predpokladaná dĺžka pobytu 1 rok a viac
* min. jeden z dvojice musí mať vodičský preukaz
* skúsenosti s deťmi, domácími prácami a prácami v zahrade
* flexibilita na lokalite

Stačí len:

  • zaslať FOTOGRAFIE – 1-2 foto Teba, 2-6 foto s deťmi, priateľmi, rodinou (môžeš  si pripraviť fotokoláž)
  • dodať lékarske potvrdenie (stačí neskôr, pred vycestovaním, formulár na stiahnutie TU)
  • dodať výpis z registra trestov (stačí neskôr, pred vycestovaním)

Hneď po prijatí prihlášky vám začíname hľadať vhodnú rodinu a vaše dobrodružstvo v zahraničí sa môže začať 🙂

NEVÁHAJ ! REGISTRUJ SA !

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 0908 724 368 . Veľmi radi Ti so všetkým poradia 🙂

Ak Ti je všetko jasné a spĺňaš podmienky, môžeš sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (klikni na REGISTRÁCIA NA PROGRAM AU PAIR– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Tvoja cesta do sveta…