Prihláška

Na nič nečakaj a ešte dnes sa prihlás do programu Au Pair v USA.

Je to jednoduché a so všetkým Ti radi pomôžeme!

Jedným z prvých krokov k účasti na programe Au Pair v USA je absolvovanie tzv. Orientácie – priateľský pohovor u nás v agentúre v Brne, Prahe, Hradci Králové, Plzni, Valašskom Meziříčí, Bratislave, Trenčíne alebo v Banskej Bystrici, kde Ti bude kompletne predstavený celý program, poradíme Ti s prípravou Tvojich materiálov a budeš mať možnosť sa spýtať na všetko, čo Ťa zaujíma a oznámiť nám všetky podmienky a preferencie.
Úvodné stretnutie je taktiež možné formou skypu. Do Tvojho odletu sa však musíme min. 1x vidieť osobne.

Kontaktuj koordinátorku programu a dohodni si termín, ktorý Ti najviac vyhovuje.

Postup:

Prvým krokom je zaregistrovať sa. Bude Ti zaslané heslo a login, pod ktorým sa budeš hlásiť do systému a vyplňovať prihlášku. Prosím, vyplňuj bez diakritiky a ako agentúru zvoľ nás (EuroPair, s.r.o. – COOLAGENT).

Potom si prečítaj Terms and conditions a potvrď prečítanie tlačidlom Accept. Následne Ti nič nebráni k vyplneniu prihlášky .

V profile je už rozpísané, čo všetko je potrebné vyplniť.

Je potrebné si taktiež nachystať:

  • fotografie Teba s deťmi, rodinou a podobne – aspoň 6 fotografií
  • kópiu maturitného vysvedčenia (stačí neoverená)
  • kópiu vodičského preukazu a pasu
  • výpis z registra trestov
  • kontakty na referencie ohľadom starostlivosti o deti – nie od rodiny, minimálne 2
  • kontakty na charakterovú referenciu – taktiež nie od rodiny, stačí 1

Počas vyplňovania je ideálne sa dohodnúť i na osobné stretnutie/interview na našej pobočke (Praha alebo Brno), ktorá je povinnou súčasťou programu.

Ďalší postup:

Hneď po kompletizácii Tvojich materiálov a overení dokumentov zašleme všetko do centrály americkej agentúry, aby sa mohlo hneď začať pracovať na hľadaní čo najvhodnejšej rodiny pre Tvoj pobyt. Ak sa nájde americká rodina, ktorá prejaví záujem, skontaktuje priamo Au Pair. To je skvelá vec, pretože sa s nimi môžeš porozprávať osobne a spýtať sa na všetko, čo Ťa zaujíma. Ak sa Ti rodina zapáči, potvrdiš im Tvoj záujem a my zariadime všetko potrebné. S COOLAGENT sú formality bez starostí, pomôžeme Ti s vybavením víz, zariadením poistenia a zorganizujeme predodletovú Orientáciu, kde získaš všetky potrebné dokumenty a dozvieš sa praktické informácie potrebné pre Tvoj odlet.

 

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj našu koordinátorku Pavlu na studium@coolagent.cz nebo na tel.  0948 124 376 . Veľmi rada Ti so všetkým poradia 🙂

Ak Ti je všetko jasné a spĺňaš podmienky, môžeš sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (klikni na REGISTRÁCIA NA PROGRAM AU PAIR– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).