Prihláška

Na nič nečakaj a ešte dnes sa prihlás do programu Au Pair v USA.

Je to jednoduché a so všetkým Ti radi pomôžeme!

Jedným z prvých krokov k účasti v programe Au Pair v USA je absolvovanie tzv. Orientácie – priateľský pohovor u nás v agentúre, kde Ti bude kompletne predstavený celý program, poradíme Ti s prípravou Tvojich materiálov a budeš mať možnosť sa spýtať na všetko, čo Ťa zaujíma a oznámiť nám všetky podmienky a preferencie.

Kontaktuj koordinátorky programu a dohodni si termín, ktorý Ti najviac vyhovuje.

Ďalším krokom je online registrácia na webovej stránke Au Pair in America. Bude Ti zaslané heslo a login, pod ktorým sa budeš hlásiť do systému a vypisovať prihlášku. Prosím, vyplňuj bez diakritiky a ako agentúru si zvoľ nás – EuroPair, s.r.o. – COOLAGENT.

Link kde sa môžeš zaregistrovať cez našu partnerskú agentúru
https://myaupairinamerica.com/register/1404

Po registrácii si prosím pozorne prečítaj Terms and Conditions a potvrď prečítanie kliknutím na tlačítko Accept.

Potom Ti už nič nebráni vo vypĺňaní prihlášky. V profile je popísané, čo všetko je potrebné vyplniť tak aby to bolo prehľadné a jednoduché.

Je potrebné si tiež nachystať:

  • list rodine
  • fotografie Teba s deťmi, rodinou, priateľmi, atď. – aspoň 6 fotografii
  • kópiu maturitného vysvedčenia – stačí neoverená
  • kópiu vodičského preukazu a platného pasu
  • výpis z registra trestov – nie starší ako 3 mesiace
  • referencie ohľadom starostlivosti o deti – nie od rodiny, minimálne 2
  • charakterovú referenciu – nie od rodiny, stačí 1
  • krátké video, kterým se rodině představíš

Počas vyplňovania je ideálne dohodnúť sa aj na osobnom stretnutí/interview na našej pobočke (Bratislava alebo Košice), ktorá je povinnou súčasťou programu.

Ďalší postup:

Hneď po kompletizácii Tvojich materiálov a overení dokumentov pošleme všetko do centrály americkej agentúry, aby sa mohlo bezodkladne začať pracovať na hľadaní čo najvhodnejšej rodiny pre Tvoj pobyt. Keď sa nájde americká rodina, ktorá prejaví záujem, kontaktuje priamo Au Pair. To je skvelá vec, pretože sa s nimi môžeš porozprávať osobne a spýtať sa na všetko, čo Ťa zaujíma. Ak sa Ti rodina zapáči, potvrdíš im Tvoj záujem a my zariadime všetko potrebné. S COOLAGENT sú formality bez starostí, pomôžeme Ti s vybavením víza, zariadením poistenia a zorganizujeme predodletovú Orientáciu, kde získáš všetky potrebné dokumenty a dozvieš sa všetky praktické informácie potrebné pre Tvoj odlet.

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk  nebo na tel.  0908 724 368 . Veľmi radi Ti so všetkým poradia 🙂

Ak Ti je všetko jasné a spĺňaš podmienky, môžeš sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (klikni na REGISTRÁCIA NA PROGRAM AU PAIR– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).