Letné Au Pair pobyty

Pozrite si cenník Au Pair pobytov

Otvorená registrácia do programu SUMMER AU PAIR 2018! 

Stráviť leto ako Au Pair, spoznať novú krajinu, zlepšiť si jazykové znalosti, v krajine kde sa ním hovorí, získať nových priateľov a cestovať je snom mnohých mladých ľudí.

Ideálne najmä pre študentky stredných a vysokých škôl, ktoré môžu vycestovať na konci mája alebo v priebehu júna.

Umiestnenie je často až na poslednú chvíľu. Sme schopní umiestniť dievčatá i od júla, ale zo strany rodín je v tomto mesiaci už menší záujem. Prihlášky začíname prijímať už v novembri 2017. V prípade termínu odjazdu na začiatku júna a dobrá znalosť cudzieho jazyka sú vysokou šancou na umiestnenie.

S COOLAGENT máte možnosť sa takýchto Au Pair pobytov zúčastniť v:

  • Anglicku, Škótsku, Írsku,
  • Taliansku,
  • Španielsku a Francúzsku, kde sú veľmi veľké šance na umiestnenie, flexibilný je aj dátum odchodu, možnosť ísť aj na 1-2 mesiace
  • Nemecku a Rakúsku.

happyPeople popleHuddle summerGirl

Každý rok dostávame množstvo prihlášok práve na letné Au Pair pobyty v zahraničí. Záujem zo strany rodín však nie je taký veľký, a naviac majú na letné Au Pair i vyššie požiadavky ako na Au Pair, ktoré cestujú do zahraničia na dlhšie obdobie. Taktiež je potrebné počítať s tým, že ak sa počas leta vyskytne nejaký problém, nemusí byť garantovaná výmena rodiny (samozrejme, že sa o to pokúsime) 🙂

Umiestniť je možné len dievčatá (o chlapcov nie je bohužiaľ zo strany rodín záujem), ktoré majú:

  •  dobré jazykové znalosti
  •  ideálne i vodičský preukaz
  •  majú výborné skúsenosti s deťmi
  •  nekladú si nároky na lokalitu, či iné podmienky
  •  sú otvorené a flexibilné

Dobrým typom je pridať životopis, rôzne certifikáty a pekné usmievavé fotky 🙂 Tiež je dôležité si uvedomiť, že v čase letných prázdnin rodiny potrebujú pomoc na viac hodín denne. Možnosť účastniť sa jazykových kurzov je taktiež menšia.

Viac informácií o kompletizácii Au Pair prihlášky:

mallorcaplazZ dôvodu náročnosti rodín na žiadosti uchádzačiek o letný Au Pair program, a následne zvýšenej náročnosti spracovania žiadosti, pre registrácie na letné Au Pair pobyty platí nevratný administratívny poplatok vo výške 14 EUR. Poplatok je vyberaný len v prípade letných Au Pair pobytov v Európe v trvaní 2-5 mesiacov. Ide o administratívny poplatok za spracovanie žiadosti, ako napríklad: kontrola vyplnených formulárov, ich scanovanie, poradenstvo v prípade potrebných úprav, overenie referencií apod. Veríme, že týmto opatrením zvýšime Vaše šance na letné Au Pair umiestnenie!

Až po nájdení rodiny a vzájomnom akceptovaní sa uhradíte poplatok za sprostredkovanie v sume 152 EUR.

I napriek maximálnemu úsiliu zo strany COOLAGENT nie je žiaľ možné umiestniť všetky žiadateľky o letné krátkodobé Au Pair pobyty. Avšak pobyty od 6-12 mesiacov sú bez registračného poplatku a umiestnenie je jednoduché a veľmi rýchle 🙂

Vyplnené formuláre a doklad o úhrade pošlite na našu adresu:

I napriek maximálnemu úsiliu zo strany COOLAGENT nie je možné umiestniť všetky žiadateľky o tieto pobyty. Doporučujeme si v žiadosti vybrať viac krajín, pretože tak sa Vaše šance na umiestnenie môžu zvýšiť!!! Pobyty od 6-12mesiacov je možné umiestniť na 100% 🙂

Pred tým ako podáte svoju prihlášku je dobré sa zamyslieť, či spĺňate prísne kritéria letného pobytu a či vaším cieľom je zdokonalenie v jazyku, cestovanie, či zábava.

vBazeneVašu žiadosť s Vami radi preberieme a v prípade, že nesplníte všetky kritéria alebo sa pre Vás nenájde vhodná hostiteľská rodinka, radi Vám ponúkneme alternatívne riešenie akým by mohol byť jazykový kurz v danej krajine.

Ak potrebujete detailnejšie informácie kontaktujte naše koordinátorky :

Bratislava:  bratislava@coolagent.sk
Košice:  kosice@coolagent.sk

alebo zavolajte na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 0800-1-AGENT (tj. 0800-1-24368).

Ak Vám je všetko jasné a spĺňate podmienky, môžete sa rovno na účasť do programu prihlásiť, stačí vyplniť a odoslať Predbežnú prihlášku (kliknite na REGISTRÁCIA – stránka obsahuje informácie k vyplneniu a on-line formulár).

GOOD LUCK / Veľa šťastia na Tvojom letnom dobrodružstve 🙂
It’s easy. COOLAGENT – Tvoja cesta do sveta