Letné Au Pair pobyty

☀ Au Pair cez leto v Španielsku a Frazcúzsku ☀

Spoľahnite sa na nás v COOLAGENT – poradíme ti od A do Z!
Sme tím mladých Ľudí, Ktory sami žili nejakú tú dobu v zahraničí.

Program momentálne POZASTAVENÝ z dôvodu malého množstva rodín! Ako alternatívu ponúkame jeden z našich pracovných programov.


Pre podrobnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky
na emailu 📧 coolagent@coolagent.sk  nebo na tel. 📞 0908 724 368


Získaš skvelú úroveň cudzieho jazyka, samostatnosť a cenné skúsenosti … staň sa Au Pair a spoznaj svet!

Ideálne najmä pre študentky stredných a vysokých škôl, ktoré môžu vycestovať na konci mája alebo v priebehu júna. Umiestnenie je často až na poslednú chvíľu. Sme schopní umiestniť dievčatá i od júla, ale zo strany rodín je v tomto mesiaci už menší záujem. V prípade termínu odjazdu na začiatku júna a dobrá znalosť cudzieho jazyka sú vysokou šancou na umiestnenie.

S COOLAGENT máte možnosť sa takýchto Au Pair pobytov zúčastniť v:

  • Španielsku – stačí iba angličtina
  • Francúzsku – stačí základy francúzštiny ak tomu angličtina

Umiestniť je možné dievčatá a chlapcov, ktorí majú:

  •  dobré jazykové znalosti
  •  ideálne i vodičský preukaz
  •  majú výborné skúsenosti s deťmi
  •  nekladú si nároky na lokalitu, či iné podmienky
  •  sú otvorení a flexibilní

Dobrým typom je pridať životopis, rôzne certifikáty a pekné usmievavé fotky 🙂 Tiež je dôležité si uvedomiť, že v čase letných prázdnin rodiny potrebujú pomoc na viac hodín denne. Možnosť účastniť sa jazykových kurzov je taktiež menšia.

Viac informácií o kompletizácii Au Pair prihlášky:

Z dôvodu náročnosti rodín na žiadosti uchádzačiek o letný Au Pair program, a následne zvýšenej náročnosti spracovania žiadosti, pre registrácie na letné Au Pair pobyty platí nevratný administratívny poplatok vo výške 39 EUR. Poplatok je vyberaný len v prípade letných Au Pair pobytov v Európe v trvaní 2-5 mesiacov. Ide o administratívny poplatok za spracovanie žiadosti, ako napríklad: kontrola vyplnených formulárov, ich scanovanie, poradenstvo v prípade potrebných úprav, overenie referencií apod. Veríme, že týmto opatrením zvýšime Vaše šance na letné Au Pair umiestnenie!

Až po nájdení rodiny a vzájomnom akceptovaní sa uhradíte poplatok za sprostredkovanie v sume 172 EUR.

I napriek maximálnemu úsiliu zo strany COOLAGENT nie je žiaľ možné umiestniť všetky žiadateľky o letné krátkodobé Au Pair pobyty.

Vyplnené formuláre a doklad o úhrade pošlite na náš email.

I napriek maximálnemu úsiliu zo strany COOLAGENT nie je možné umiestniť všetky žiadateľky o tieto pobyty. Doporučujeme si v žiadosti vybrať viac krajín, pretože tak sa Vaše šance na umiestnenie môžu zvýšiť!!!

Pred tým ako podáš svoju prihlášku je dobré sa zamyslieť, či splníš prísne kritéria letného pobytu a či Tvojom cieľom je zdokonalenie v jazyku, cestovanie, či zábava.

Tvoju žiadosť s Tebou radi preberieme a v prípade, že nesplníš všetky kritéria alebo sa pre Teba nenájde vhodná hostiteľská rodinka, radi Ti ponúkneme alternatívne riešenie akým by mohol byť jazykový kurz v danej krajine.

NEVÁHAJ ! REGISTRUJ SA !

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk nebo na tel.  0908 724 368. Veľmi radi Ti so všetkým poradia 🙂

COOLAGENT
Tvoja cesta do sveta…