Štúdium a práca v Británii – pokri si náklady !

Výhodný program vo Veľkej Británii, študuj a pracuj zároveň.

Kedy inokedy ak nie teraz?

V spolupráci s partnerskou školou v juhoanglickom meste Bournemouth sme pre Teba pripravili variantu štúdium a práca. Vybrať si môžeš z dvoch základných variant.

    

1. Štúdium angličtiny 20 alebo 30 lekcií týždenne a potom pracovná prax, ktorou je možné si pokryť vstupné náklady. Vybrať si môžete dĺžku štúdia od 2 týždňov. Ubytovanie počas kurzu je zaistené v hostiteľskej rodine s polpenziou v 2 lôžkovej izbe. Po ukončení štúdia nasleduje samotný program pracovnej praxe v oblasti hotelierstva v dĺžke min. 12 týždňov (za príplatok sa dá isť aj na kratšiu dobu) ubytovanie je zaistené a strháva sa z odmeny. Počet odpracovaných hodín sa pohybuje v rozmedzí 30-45  hodín za týždeň v závislosti od sezóny. Lokalita pracovnej praxe je kdekoľvek v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie, preferencia lokalita je možná po dohode.

Ponúkané varianty:

2 týždne angličtiny + následná pracovná prax min. 3 mesiace: 925 € 
3 týždne angličtiny + následná pracovná prax min. 3 mesiace: 1184 €
4 týždne angličtiny + následná pracovná prax min. 3 mesiace: 1480 €

Pobyt zahŕňa: zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 20 lekcií/týždeň, záverečný certifikát, ubytovanie v hostiteľskej rodine po dobu jazykového kurzu (1-lôžková izba, polpenzia), garancia zaistenia 1 pozície pracovnej praxe v rámci programu vrátane zaistenia ubytovania (ubytovanie a strava počas obdobia pracovnej praxe sa strháva z odmeny). Pracovná prax v rozsahu 30-45 hodín/ týždeň podľa sezóny

2. Štúdium angličtiny 2×2 lekcie týždenne a súbežne pracovná prax  v oblasti hotelierstva a gastronómie. Dĺžka je min. 16 týždňov. Ubytovanie zaisťuje škola v zdieľaných domoch v cene 80 GBP/týždeň v 2-lôžkovej izbe, strava je vlastná. Dĺžka výkonu praxe je 15 – 20 hodín týždenne a viac v sezóne. Po celý čas zostávaš v Bournemouth.

16 týždňov angličtiny + súbežná pracovná prax 12 týždňov : 870 € 
Pobyt zahŕňa: zápisné, vstupný test, jazykový kurz v rozsahu 2×2 lekcie/týždeň, záverečný certifikát, zaistené ubytovanie v zdieľaných domoch v cene 80 GBP/týždeň (2-lôžková izba). Garancia zaistenia 1 pozície pracovnej praxe vrámci programu. Pracovná prax je v rozsahu min. 15-20 hodín / týždenne a viac podľa sezóny.

Podmienky:

  • platí pre odchody mimo letné prázdniny a Vianoce
  • škola je zatvorená cez Vianoce

  

Pre podrobnejšie informácie kontaktuj naše koordinátorky na coolagent@coolagent.sk veľmi radi Ti so všetkým poradia 🙂

alebo zavolaj na bezplatnú linku COOLAGENT zadarmo z celej SR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Ak Ti je všetko jasné a spĺňaš podmienky, môžeš sa do programu hneď prihlásiť – stačí vyplniť a odoslať predbežnú prihlášku (klikni na REGISTRÁCIA NA PROGRAM PRACOVNEJ PRAXE VO VEĽKEJ BRITÁNII– stránka obsahuje informácie na vyplnenie a on-line formulár).

COOLAGENT

Tvoja cesta do sveta…

Využite možnosť nezáväznej registrácie do programov COOLAGENT. Registrujte sa ešte dnes!

Mohlo by Vás zaujímať...